bazeny

Aký je rozdiel medzi bazénom od Bazénservis a konkurenciou?

Bazény sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich príbytkov a niet sa čomu čudovať. Poskytujú nielen príjemné osvieženie počas horúceho letného dňa, ale taktiež prispievajú k zlepšeniu fyzickej i psychickej kondície a celkovému zdraviu človeka.

Splňte si sen o dokonalom bazéne

zahradny bazenAj vašim snom je mať bazén priamo na záhrade? V dnešnej dobe to už dávno nie je problém! Predajne a internetové obchody ponúkajú finančne dostupné bazény, ktoré vás záujmu nielen celkovým prevedením a dizajnom, ale tiež kvalitou spracovania.

Ak je pre vás najdôležitejším kritériom vysoká životnosť, mimoriadna odolnosť a nádherný dizajn, fóliové bazény od spoločnosti Bazénservis sú presne to, čo hľadáte. Dajú sa prispôsobiť akémukoľvek tvaru a je možné ich nainštalovať kedykoľvek počas roka. Dokonca, ak máte zmysel pre estetiku, môžete bazén skrášliť obrázkami či motívmi, ktoré mu dodajú šmrnc a originálny dizajn! Ak je vašou požiadavkou dokonalé zosúladenie bazéna s interiérom, siahnite po keramickom obklade, ktorý vyzerá nadčasovo a elegantne zároveň. Treba mať však na pamäti, že výstavba takéhoto bazénu trvá o niečo dlhšie, no rozhodne stojí za to, počkať si!

Prvoradá je kvalita bazénu!

A prečo práve bazén od Bazénservis a nie konkurencie? Spoločnosť Bazénservis patrí medzi slovenských staviteľov bazénov už od roku 1991 a postupne si vybudovala silné meno, ktoré je známe nielen na slovenskom, ale i zahraničnom trhu. Buduje nielen rodinné a plavecké bazény, ale taktiež wellness bazény, vírivky, sauny, ba dokonca fontány! Vyškolení profesionáli, ktorí pôsobia vo firme už mnoho rokov, sú zárukou stopercentne vykonanej a kvalitnej práce, ktorú spoločnosť považuje za prioritu! Prvotriedne materiály a exkluzívne projekty aj pre tých najnáročnejších klientov sú ďalšie z predností, prečo je firma taká úspešná. Dokonca, ako jedna z mála má vlastného architekta a projektanta, čiže okrem samotnej stavby bazéna môžete tiež využiť ďalšie služby akými sú poradenstvo, vypracovanie projektu či pravidelná údržba! Pre spoločnosť je kľúčom k úspechu jednoznačne spokojný klient, pre ktorého vie navrhnúť a zrealizovať projekt na základe presných požiadaviek!

Napríklad spoločnosti Mountfield, ide pomerne o známu spoločnosť s dlhoročnou pôsobnosťou, treba si uvedomiť, že pri výrobe nevyužíva špeciálne technológie a prvotriedne materiály, čoho dôkazom sú odliatky bazénov, ktoré bohužiaľ plnohodnotne nespĺňajú svoj účel. Firma nevyrába bazény na mieru, teda podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, a tým pádom nepotrebuje špecializovaných zamestnancov, ktorí majú zručnosti a skúsenosti vo výrobe bazénov z rôznych typov materiálov.

Nezabudnite, že bazén ako taký nie je lacnou záležitosťou, a práve preto by ste mali venovať jeho výberu náležitú pozornosť, a to najmä z hľadiska kvality prevedenia, ale i prístupu spoločnosti splniť vaše očakávania!

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *