mytí oken Plzeň

Mamku jsme překvapily profesionálně umytými a vyleštěnými okny

Na mytí oken nemá čas…

leštění oken suchou metodouChtěly jsme se sestrou udělat mamce radost, i když trochu jinak, než by asi normální člověk čekal. Nekoupily jsme jí kytku, bonbony ani novou halenku, ale zaplatily jsme si profesionální úklidovou firmu na mytí oken. Mamka nás totiž vychovává sama. S tátou se rozvedli před třemi roky, tak je toho na ni moc. Na nějaké mytí oken nemá čas ani o víkendu, protože pracuje na počítači. Což má jako vedlejšku. Snaží se, abychom se sestrou měly co nejlíp, aby nám mohla dělat radost. Takže si z peněz, které vydělá tou víkendovou prací, můžeme vždycky jednou za měsíc přát nějakou drobnost jen tak. Tak si vybereme vždycky buď knížku, nějaké šminky nebo třeba nové tričko. Máma se nám tímto pravidelným „dnem radosti“ snaží vynahradit to, že jsme občas smutné. Protože se s tátou skoro nevídáme, tak se nám občas stýská. Mytí oken Plzeň.

Musíme s tím něco udělat…

Se ségrou jsme pořád řešily jen sebe a nikdy nás nenapadlo udělat něco pro ni. Nemyslely jsme to zle. Jen nás nenapadlo, že třeba také jí je smutno. Že ji ta vedlejší práce dost možná nebaví a ona ji vzala jen kvůli nám. Poslední dobou nám to se ségrou došlo, že s tím musíme něco udělat. Protože mamka vypadala vyloženě ztrhaně a na nějaké aktivity co se týče domácnosti, neměla sílu. Takže večeře míváme většinou studený, když jsou teplý, tak to bývají jen ohřívané polotovary. Úklid se sestrou snažíme jakž takž udržovat. Takže občas utřeme prach, umyjeme nádobí, abychom aspoň v tomto mamce ulevily, protože ta musí jinak řešit všechno. profesionálové na mytí oken

Ten nedokonalý úklid v bytě ji docela štve. Ale je vždycky tak unavená, že většinou jen protočí oči v sloup a vzdychne. Většinou to dělá nad prachem zašedlé záclony a umazaná okna. Tak jsme se ségrou vymyslely, že mamce uděláme radost spíš tak, když ta okna napravíme. Záclony jsme sundaly, hodily do pračky a nechaly to sušit. To byla celkem hračka, pak jsme se pustily do oken. To už taková hračka nebyla, ale řekly jsme si, že to za to stojí. A výsledek byl bohužel hroznej. Okna byla čmouhatá, takže působila snad ještě víc upatlaně než předtím. Tak jsme se se ségrou shodly, že si pozvem profi firmu. Tak jsme spojily naše úspory a rozhodly se, že zainvestujeme.

Mytí oken Plzeň…

kvalitní mytí oken PlzeňNa internetu jsme docela dlouho vybíraly, aby ta úklidová firma byla opravdu nejlepší v poměru cena výkon. Vybraly jsme nakonec A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Plzeň a rozhodně jsme udělaly dobře. Protože to, jak pečlivě se s okny nadřeli, to bylo něco neskutečného. Po umytí je šli leštit na sucho, což jsme se divily. Ale je to prý proto, že okna takto vydrží dýl beze šmouh. Pokud by použili leštidlo, to by mohlo později vystoupit a udělalo by to nevzhledné mapy. Když maminka uviděla ten výsledek, na což jsme ji ani nemusely upozorňovat, protože to hned poznala sama, byla dojatá. Měla slzy v očích. Ještě jsme jí řekly, že jí budeme víc pomáhat a donutily ji, aby skončila s tím vedlejšákem. Žádné věci navíc nepotřebujeme.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *