Odstraňování graffiti Praha

Na chodníku před domem se objevil výrazný nápis, ten odstranil A SERVIS LIPKA

Znáte to, jako každé ráno vstanete 15 minut po budíku, takže se nestíháte nasnídat, natož se pořádně namalovat. Rychlostí blesku nahážete všechno potřebné do tašky a běžíte k autu. Když si najednou všimnete obřího červeného nápisu před vaším domem, který se vyjadřuje nelibě o vůni kuřáků. Jaký paradox, když u vás doma nikdo nekouří. Podobné nápisy jsou však rozmístěny po celém městě. Ok, ale proč zrovna před mým domem! No nic, vím, že musím jet do práce a říkám si, že až se vrátím, tak to vyřeším.

Jak máme odstranit graffitiČím se zbavit graffiti

Ještě v práci jsem si však nezapomněla postěžovat kolegům…

Ještě v práci jsem si však nezapomněla postěžovat kolegům a díky bohu za to. Dostala jsem od nich doporučení na profesionální úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha a taky spousty varování, co se stane, když nápis, co nejdříve neodstraníme. Ještě o polední pauze jsem se telefonicky obrátila na zákaznickou linku A SERVISU a dohodla se s nimi, že přijedou ještě tento týden. Když přijeli všechno mi dokonale vysvětlili a začali s prací. Vysvětlili mi, že z povrchů, které nejsou opatřeny anitigraffitovým nátěrem se nasprejované nápisy nemusí vždy podařit odstranit na 100 %.

AGO proti graffiti na naší zdiAntigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Náš chodník samozřejmě žádnou impregnaci nemá. Profesionálové z A SERVISU mi sdělili, že při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je potřeba počítat s tím, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 do 90 %. I tak se zaměstnanci A SERVISU velice snažili a opakovaným zesvětlením nápis téměř odstranili. Bohužel ne úplně dokonale, ale i tak už nekřičí na všechny strany. Nevýhoda toho, že je nápis právě na chodníku je také v tom, že jej nelze přetřít fasádní barvou, jak to dělají, pokud je nápis na fasádě.

Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Čím odstranit graffiti

Na druhou stranu nepřestávám doufat, že…

Na druhou stranu nepřestávám doufat, že už tak skoro neviditelný nápis dočista zmizí vlivem deště a větru a taky díky lidem, kteří budou po chodníku chodit. Musím pochválit přístup a svědomitou práci zaměstnanců A SERVISU a jsem velice ráda, že jsem dostala doporučení právě na ně. Všichni totiž byli velice milí, ať už paní se, kterou jsem telefonicky dojednávala termín nebo i samotní odstaňovači nápisu.

Kdo nám pomůže se zbavit graffiti

Není se tedy co divit, že firma patří ke špičce v oboru a to nejen v České republice, ale také v Rakousku, Německu a na Slovensku. Díky jejich profesionálním přístupu a ochotě mi všechno vysvětlit uvažuji i o tom, že dům nechám opatřit antigraffitovou vrstvou. Která zajistí, že výsledek odstranění graffiti nebo podobných věcí je 100%. Tahle vrstva by mi mohla v budoucnu ušetřit hodně peněz, pokud se tady ta móda sprejovat po cizím majetku nebo po majetku veřejném nezmění. Odstraňování graffiti Praha.

Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi

Doufám, že jo, ale zatím to moc nadějně nevidím…

Doufám, že jo, ale zatím to moc nadějně nevidím. Navíc jsem se dozvěděla, že letní měsíce jsou na aplikaci tohoto nátěru ideální. Protože aby mohla technologie správně fungovat a nátěr nebo nástřik řádně zaschnout je potřeba jej aplikovat při teplotě 10 stupňů celsia a vyšší. V létě máme v plánu částečnou rekonstrukci, aplikaci tohoto nátěru k ní nejspíš připojíme. Odstraňování graffiti Praha.

Na koho se obrátit s odstraněním graffiti

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *