jak nepoškodit podlahy

Pokud chcete dosáhnout co nejzachovalejší podlahy, nechte si je ošetřit voskem

Naše úklidová firma Čištění podlah Ústí nad Labem nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případech pracujeme se šetrnou zásaditou chemií. Pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Čištění podlah Ústí nad Labem

jak nepoškodit podlahy2jak nepoškodit podlahy3jak nepoškodit podlahy4

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A je zároveň velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo ke zničení vaší podlahy.

Několik našich zákazníků…

Několik našich zákazníků se nám již svěřilo s tím, že se jim u jiných firem stalo, že se jim sice nežádoucí skvrny a špínu podařilo z podlahy vyčistit, ale podlaha byla taková poškrábaná a nepříjemná na dotek. Ručíme vám za to, že to se vám u našeho kotoučového stroje stát nemůže. Jeho štětiny jsou k podlaze šetrné, takže dosahujeme těch nejlepších možných výsledků.

jak nepoškodit podlahy5 jak pečovat o podlahy jak pečovat o podlahy2

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva.

Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod. Například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Všechny tyto vlastnosti naší služby velice ocenila i paní, u které jsme čistili podlahu, kdy se jí povedlo vylít vosk na podlahu a nevěděla, jak ho spolehlivě odstranit, aniž by si ji poškrábala nebo nějak jinak poničila, tak se raději obrátila na nás. Vosk se nám z podlahy povedlo vyčistit a dále jsme ji pak sami vosk na podlahu nanesli, ovšem v našem případě takový, který podlaze svědčí a ne škodí. Čištění podlah Ústí nad Labem

jak pečovat o podlahy3 jak pečovat o podlahy4 jak pečovat o podlahy5

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *