My v A SERVISU LIPKA, s.r.o. Čištění podlah Nový Jičín se dlouhodobě staráme o čistotu Vašich nemovitých staveb. Zajišťujeme širokou škálu služeb. Od mytí oken a výloh, přes odstraňování graffiti a čištění koberců až po čistění jakéhokoliv druhu podlah. K čištění koberců a podlah používáme kvalitní kotoučový stroj. Tento stroj zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Při čištění podlah postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Poté co je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Čištění podlah Nový Jičín
Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky.
Takto jsme postupovali i v případě…
Takto jsme postupovali i v případě malého tanečního sálu v centru města. Podlaha tam byla už dost zničená, protože několikrát týdně pořádají různé taneční akce. Je proto jasné, že podlaha je nadměrně zatížená a dochází k jejímu abnormálnímu zašpinění a poškození. Proto jsme majitelům tanečního střediska doporučili, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že dále nebude docházet k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Při takovémto ošetření podlahy používáme převážně pololesklý vosk, který máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Tento vosk vtíráme do podlahy dvakrát až třikrát. To všechno kvůli tomu, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz.
Používáme kvalitní a odolný polymer s dobrou životností. Po jeho nanesení nejsou na podlaze vidět stopy, má mírný proti-skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. To vše je důležité nejen v tanečním studiu, ale i v jiných prostorách s dřevěnou podlahou, kde dochází k neúměrnému zatížení. Jak nám sami majitelé tanečního střediska řekli, byli s naší prací velice spokojení. Jak už s čištěním, tak s následným voskováním. To ocenili asi nejvíce, protože podlaha dostala opět svůj původní vzhled a tančení na se mohlo znovu stát radostí. A na tom nám záleží nejvíce. Na spokojenosti našich zákazníků. Ať se projevuje jakkoliv, například spokojeně strávenými chvílemi v podobě vášnivých i elegantních tanců. Čištění podlah Nový Jičín