bezvody pisoar

Ako rýchlo vie firma EcoStep zabezpečiť montáž bezvodného pisoára?

Ak ste sa rozhodli pre výstavbu nehnuteľnosti, vašim cieľom je pravdepodobne ušetriť v podstate všade, kde sa dá. Výnimkou nie sú ani firemné priestory, v prípade ktorých sa snažia prevádzkovatelia, resp. zamestnávatelia poskytnúť komfort pre svojich zamestnancov, a to za prijateľnú cenu. Jedným z riešení je vybudovanie toalety, ktorej súčasťou bude bezvodný pisoár.

Rýchla montáž, ktorá sa neodmieta!

Výrobcovia prichádzajú denno-denne s revolučnými riešeniami, ako sa vysporiadať s nepríjemným zápachom na toalete a zároveň poskytnúť pre ľudí pisoár, ktorý zvýši štandard a čistotu toaliet. Bezvodý pisoár EcoStep je výsledok niekoľkoročného „hľadania“ riešenia, ktoré uľahčí život nejednému z nás! Už podľa samotného názvu je jasné, že pisoár funguje bez vody, teda moč neprichádza do styku s vodou a tým pádom sa nevytvárajú baktérie či nežiaduci zápach. Údržba je vcelku jednoduchá, keďže nedochádza k vzniku zažltnutých škvŕn na stenách pisoára, čo môžeme považovať za obrovské plus! A aby toho nebolo málo, montáž je natoľko jednoduchá, že skúsený pracovník ju vie zabezpečiť už behom 24 hodín! Že neveríte?

Odborné poradenstvo, 24 hodinový servis, kvalifikovaní zamestnanci!

Firma EcoStep sa môže pochváliť nielen širokou ponukou sortimentu, ktorý sa vyznačuje prvotriednymi vlastnosťami, ale tiež kvalifikovanými pracovníkmi, ktorí vedia nainštalovať trebárs pisoár už behom niekoľkých hodín! Pochopiteľne, že kľúčom k úspechu firmy je dôkladne vykonaná inštalácia, odborné poradenstvo i servis, čoho dôkazom je množstvo spokojných klientov, ktorí firme ostali verní do dnes. Dajte prednosť aj vy šetrnému a ekologickému bezvodnému pisoáru, ktorý funguje bez akéhokoľvek pripojenia elektroniky, čistí sa biologickým čističom a pri správnej údržbe vám vydrží i niekoľko desiatok rokov! Veď ide o celoživotnú investíciu, no nie?

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *