Čištění koberců Brno

Čokoláda a světlý koberec – to je kombinace, která nikoho nepotěší

Když jsem svému synovi psala SMS a prosila ho, aby mi na večer nastrouhal čokoládu, protože jsem potřebovala ještě péct a měla jsem na to málo času, ani ve snu by mě nenapadlo, že by si vzal struhadlo do obýváku k televizi. Navíc jsem si až teď poprvé všimla, jaké je to nemehlo. Podařilo se mu velkou část nastrouhané čokolády rozsypat na koberec. Bohužel si toho ještě navíc ani nevšiml, a tak čokoládu do vlasů koberce pořádně zašlapal a na papučích ji rozšlapal i dál.

Čištění koberceJak na skvrny od čokolády

Pomoc specializované úklidové firmy

Dodám-li, že se jednalo o světlý koberec, je snadné si představit, jak velká pohroma to byla. Zvážila jsem své možnosti, a nakonec jsem se rozhodla, že nejjistější bude poprosit o pomoc specializovanou úklidovou firmu, která má dostatek zkušeností a má také k dispozici vhodné náčiní a kvalitní čisticí prostředky.

Strojové čištění kobercůJak vyčistit koberec

V dnešní době naštěstí není nijak náročné si vyhledat informace o firmách a najít hodnocení předchozích zákazníků, které vám pomohou se rozhodnout pro tu nejvhodnější. Tak jsem se i já rozhodla pro A Servis Lipka, s.r.o.Čištění koberců Brno. Jedná se o vynikající firmu, která se zabývá čištěním koberců strojovou metodou.

Nejmodernější technologie čištěníVyčištěný koberec jako nový

Strojové čištění na skvrny fungovalo stoprocentně

Strojové čištění na skvrny fungovalo stoprocentně. Koberec byl čištěn pomocí kotoučového stroje s rotačními kartáči, ty pečlivě zapracovávaly čisticí chemii mezi každičké vlákno koberce. Chemie měla silné účinky. Po čokoládě nezůstala žádná stopa, všechno se to podařilo zcela vyčistit. A nejen to, koberec po čištění vypadal mnohem lépe než dřív, očividně se v něm usadilo množství prachu, které můj vysavač nedokázal odstranit, a podařilo se to až teď díky rotačním kartáčům. Čištění koberců Brno.

Odstranění skvrn na koberciČisté koberce pro každou domácnostJak mít opět čistý koberec

Byla to skvělá práce prvotřídní firmy, A Servis Lipka, s.r.o., i jejich zaměstnancům moc děkuji a přeji jim, ať se jim daří a udrží si tuto vysokou kvalitu. Čištění koberců Brno.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *