Čištění koberců Praha 10.

Perfektní firma, která čistí koberce? Za nás určitě „Strojové čištění koberců Praha 10“!

Po několika letech užívání koberců jsme usoudili, že už by si taky zasloužily nějakou lepší údržbu než jen péči našeho stařičkého vysavače. Vysavač sice zvládl odsát větší část prachu, ale už na první pohled bylo vidět, že nějaká smítka v kobercích vždycky zůstanou, hlavně mezi jednotlivými vlákny, tam se toho drželo docela dost. Taky jsme se chtěli zbavit pár skvrn od čaje a podobně, kterých se nám nepodařilo vyvarovat. Čištění koberců Praha 10

Jak vyčistit koberecKoberec bez prachu

Koho si vybrat?!

Ale komu takovou náročnou práci svěřit? Firem, které se čištěním koberců zabývají, není málo. Jenomže když už jsme do něčeho takového šli, chtěli jsme si vybrat nějakou opravdu dobrou. Spolehli jsme se nakonec na hodnocení, které firmám udělili zákazníci, a vybrali jsme si A Servis Lipka, s.r.o.Čištění koberců Praha 10.

Prostředky na čištění koberceHloubkové čištění koberců

Perfektní volba

To byla perfektní volba. Domluva je s nimi jednoduchá, prostě jsme tam zavolali, vybrali si termín, řekli jim, o kolik koberců a s jakými rozměry se jedná, dostali jsme nabídku s odhadem ceny, když jsme ji přijali, byla už potom naše jediná povinnost otevřít zaměstnancům firmy ve stanovený termín dveře.

Pomoc od profesionálů s čistěním kobercůNejmodernější technologie čištění koberců

Pánové přijeli přesně na čas. Potom už to hezky odsýpalo. Byli dokonale sehraní. Nikdo zbytečně nestál a nekoukal na ostatní, jak pracují (tedy kromě nás, my jsme byli jenom zvědaví diváci).

Odstranění skvrn koberce

Každé smítko prachu bylo pryč

Čištění bylo hodně zevrubné, použila se účinná chemie a vlákna koberců se kartáčovala po celé délce. Tímto způsobem se vyčesalo neuvěřitelné množství nečistot. Koberce získaly perfektní lesk a podařilo se odstranit snad každé smítko prachu. Skvrny byly taky ty tam. Byl to ohromný rozdíl. Asi jsme měli koberce nechat vyčistit už dávno. Ale teď už to bude jednodušší, když víme, na koho je spolehnutí. A Servis Lipka, s.r.o., čištění koberců Praha 10 o nás ještě často uslyší.

Strojové čištění kobercůStrojové čištění koberců

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *