Odstraňování graffiti

Pokud chcete stoprocentní proti graffiti, spolehněte se na AGO

Jak na odstraňování graffitiO odstraňování graffiti jsem se začala zajímat až v ten moment. Kdy se graffiti objevilo na zdi našeho wellness centra, ve kterém pracuji a jsem zároveň majitelkou. Pěkně mě to vytočilo, protože by mě nenapadlo, že by to mohlo potkat i moje pracoviště. Vždycky jsem si myslela, že je to záležitostí primárně centru města. Ale tento incident mě vyvedl z omylu. Hlavně mě to trápilo i z toho důvodu, že jsem měla oprávněné obavy, že se lidé, kteří to u mě neznají budou místo vyhýbat, protože sice se říká nesuď knihu podle obalu, ale upřímně – děláme to všichni a nikdo z náš nepůjde do jakéhokoli podniku, pokud už to zvenku vypadá podivně. Já sama za sebe bych třeba do wellness, které je posprejované, nešla, protože bych si řekla. Že se majitelé nestarají a mají věci tak říkajíc na háku. Takže bylo potřeba s tím urychleně něco udělat. Odstraňování graffiti Praha.

Říkala jsem si, že bych to jen nechala přetřít barvou, ale kolegyně řekla, že to není žádné řešení, protože jim také někdo posprejoval dům, snažili se to zamalovat a stejně to prosvítalo. Takže to chtělo nějakou firmu, která by se odstraňování graffiti zabývala. Takže jsem si sedla k internetu a hledala takovou firmu, která by s tím měla opravdu zkušenosti a měla bych u nich alespoň nějakou záruku, že by to mohlo jít dolů. A všichni na internetu vychvalovali úklidovou firmu Odstraňování graffiti Praha, že graffiti odstraňuje opravdu spolehlivě. Ověřila jsem si to hned na několika diskuzích. Na nic jsem teda nečekala a ihned jsem je kontaktovala. Byla jsem ráda, že mohli přijet ani ne za týden a do té doby jsme měli primárně stálé zákaznice, takže jsem se nemusela bát. Že bych tak přišla o budoucího potencionálního stálého zákazníka.

Odstranění graffiti z betonových povrchůOdstranění graffiti z cihelOdstranění graffiti z přírodního kameneGraffiti – odstraňování, ochranné nátěry

Když přijeli…

Jak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem! Když přijeli, vše si prohlédli a pustili se do práce a já byla opravdu nadšená, protož se jim povedlo ho odstranit. Tedy víceméně, ale ten zbytek, co byl stále vidět, přetřeli barvou, a potom už nebylo skutečně vůbec nic poznat. A protože šlo už o opravdu světlý nepatrný stín. Který po graffiti zůstal, takže po přetření nebylo už skutečně opravdu nic vidět a ani nebude, když fasádní barva trochu vybledne. Pak mi řekli, že nabízí i antigraffitový nátěr AGO. Mají takový program, že pokud se na vašem domě graffiti objeví a máte tento jejich ochranný nátěr, tak vám ho do 14 dnů přijdou odstranit. Takže jsem si ten nátěr od nich nechala dát, protože jsem chtěla mít jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví.

Tento nátěr všem doporučuji, i když si myslíte, že vám graffiti na domě skončit nemůže, protože byste možná byli brzo vyvedeni z omylu jako já. A tomuto je opravdu lepší předcházet. Je to i finančně výhodnější, i časově a vůbec všechno. Ne nadarmo do nás všude všichni hučí, že prevence je nejlepší řešení. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální, takže to byla vážně radost spolupracovat s tak prima lidmi. Jejich ceny byly taky přijatelné, kterou určitě člověk neváhá investovat, aby si zachránil dům nebo pracoviště.

Jak chránit omítky před graffiti?Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdiNa koho se obrátit s odstraněním graffiti

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *