Čištění koberců Brno

V souboji ruční vs. strojové čištění koberců vyhrálo to strojové na celé čáře

Na čistotu koberců jsem si odjakživa potrpěla. Maminka mě učila, že koberec je jedna z prvních věcí, které si návštěvník všimne. Odjakživa jsme proto spolu koberce dvakrát ročně čistily. Všechno jsme to dělaly ručně, byla to pořádná fuška, ale já jsem byla mladá a mamince dobře sloužilo zdraví, takže jsme se nebály žádné práce a ztuhlé svaly nás vždycky po několika dnech zase přestaly bolet. Čištění koberců Brno.

Strojové čištění kobercůČím vyčistit koberceNa koho se obrátit s  čištěním koberců

Společné čištění koberců jsme praktikovaly i po tom…

Společné čištění koberců jsme praktikovaly i po tom, co jsem se odstěhovala z domu a začala žít s manželem. S maminkou jsme se vždycky sešly a pustily se do čištění. Čím jsem starší, tím víc ale začínám vnímat neustálý boj s časem. Volného času se mi hodně nedostává a trávit ho úklidem se mi zdá čím dál tím více nesmyslné. Když k tomu ještě přidám maminčino zdraví, které v poslední době není nejlepší, ruční čištění koberců se pro nás stalo hodně obtěžující.

Jakým prostředkem vyčistit koberecKdo nám vyčistí koberce

Z těchto důvodů jsem se po delším rozvažování obrátila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.Čištění koberců Brno. S pány ze servisu jsem nejprve překvapila maminku. Pustili se okamžitě do čištění koberců a maminka nestíhala koukat, jak jim to šlo od ruky. Holt strojové čištění je jiná liga. Dokáže si s nečistotami poradit mnohem lépe, než jak jsme to zvládaly my s kartáči a obyčejným čističem na koberce.

Prostředky na čištění koberceHloubkové čištění koberců

Speciální čisticí chemie, kterou používal A SERVIS…

Speciální čisticí chemie, kterou používal A SERVIS, zvládla vlákna koberce vyčisti mnohem dokonaleji, bylo neuvěřitelné, jak moc koberce nakonec prokoukly, a to byly pravidelně čištěné! Jak by asi musely vypadat koberce, o které se nikdo nestaral…Čištění koberců Brno.

Profesionální čištění kobercůčištění koberců ve firmě

Když potom pánové ještě z koberce odsáli skoro všechnu vodu a my jsme viděly, jak rychle koberce dokáží uschnout, když se to umí, připadaly jsme si se svým čištěním jako z minulého století. Už se k naší metodě vracet nehodláme.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *