Mytí oken Brno

Okna se zašpiní rychle, s jejich umytím je to už horší

Čistá oknaV práci jsme měli s kolegy takovou zábavu – posledních pár měsíců jsme sázeli na to, kdy už si někdo z vedení všimne, že okna se sami neumyjí a konečně s tím něco udělají. Poslední dobou jsme se taktéž bavili tím, že skrz okna neuvidíme ven a podobně. Bavili jsme se o tom dost nepokrytě. Nedivili jsme se tedy, že se to doneslo i k vedení. Náš přímý nadřízený nám jednou při poradě kousavě sdělil, že bychom místo hloupých sázek mohli raději víc pracovat. Oznámil nám, že se časem podívají po někom, kdo zajišťuje mytí oken Brno.

Konec sázek, okna se umývají!

Umyjeme vám oknaVíc už k tomu nikdo nic neřekl, ale netrvalo to dlouho a objevila se u nás firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Brno. Její zaměstnanci začali před budovou připravovat zařízení a po chvilce jsme pochopili, že se s pomocí výsuvné montážní plošiny chystají umývat okna budovy. Takže přece jenom k něčemu ty naše sázky byly! Měli jsme radost, že jsme tak nepřímo dosáhli svého.

Zajistíme vám mytí okenJeden z kolegů se nás ptal, jestli si myslíme, že tu špínu z oken budou muset odstraňovat špachtlí. Za chvíli jsme viděli, že to nebylo až tak strašné. Pracovníkům na to stačila jen voda, nějaký čisticí prostředek a hadr. Když měli okno i s rámy čisté, použili stěrku, aby odstranili ze skla co nejvíce vody.  Nakonec ho potom začali leštit suchým hadrem. Ani se nám nechtělo věřit, že se jim ta neskutečně špinavá okna podařilo umýt a vyleštit. Nyní bychom s nimi klidně mohli jít na nějakou soutěž!

Konečně nás v práci osvítilo i zvneku

Lesklá oknaVedení bylo očividně taky hodně spokojené, protože od té doby k nám A SERVIS LIPKA začal dojíždět pravidelně. My jsme tak sice přišli o svou tipovací zábavu, ale ten výhled skrz čisté okno za to rozhodně stál. Navíc máme nyní i čisté koberce, které k nám tato firma taktéž jezdí pravidelně čistit. Máme se tu jako v bavlnce.

 

 

Přípravky na oknaČím vyleštit skloČistá okna hravěSvětlo v domě

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *