Čištění koberců Brno

Triumfální pád polévky na nový koberec? Čištění koberců Brno vše zvládne!

S přítelem máme skvělý vztah, chodíme spolu už dva roky a neměli jsme spolu žádný spor. Teď spolu navíc už dva měsíce bydlíme a i tak se máme krásně. Kamarádi nám sestěhování rozmlouvali, že si polezeme na nervy, ale tak to není. Každopádně obláček na jasné obloze se objevil, když Tomáš onemocněl. Samozřejmě tou nejhorší chlapskou nemocí – rýmičkou, doma tudíž začalo být trochu dusno. Kdo by tušil, že nakonec bud epotřeba povolat řešit čištění koberců Brno…

Hloubkové čištění

Na chřipku jedině pořádný vývar!

Čistý koberecPřítel si vzal v práci volno, lehl do postele a nechal se obskakovat. Nedělala jsem tedy nic jiného, než běhala s čajíkem, které byly buď moc horký nebo naopak vychladlý. Slovo díku jsem od něj neslyšela. Co ale ještě Tomáše chtěl, byl poctivý slepičí vývar. Samozřejmě chtěl přesně takový, jaký mu dělala babička, když býval nemocný jako dítě. Já jsem chtěla být za vzornou partnerku a chopila se hrnce. Na internetu jsem si otevřela recept na pravou babiččinu polévku a začala vařit. Dala jsem tam tučnou slepici a méně vody, aby byl vývar hodně silný a postavil ho na nohy.

Skvrna na koberciTomáš se mezitím přestěhoval i s peřinou do obýváku, protože zřejmě uznal, že se nejedná o smrtelnou chorobu a trochu mu otrnulo. Nebyla jsem z toho nadšená, protože naklizený obývák zaplnil posmrkanými papírovými kapesníčky a zavalil celý gauč. Ale nechala jsem ho být a pečlivě jsem odstraňovala pěnu z polévky – tedy bílkovinu, která by později vývar zakalila, jak jsem se dozvěděla v receptu. Když byl lektvar hotov, vítězoslavně jsem jej nalila do talíře a donesla Tomášovi do obýváku. Celá jsem se usmívala, protože jsem věděla, jak bude nadšený, a že mě pochválí, jaká já jsem šikovná budoucí nevěsta. Jelikož si mě doteď jeho matka dobírala, že neumím udělat ani topinku, byla jsem opradu nadšená.

A tak polévka vítězoslavně letěla na nový koberec…

Hloubkové čištěníKdyž jsem vešla do obýváku, s horkou polívkou v ruce, nestihla jsem talíř ani postavit na stůl a Tomáš zařval „Gooool!“ a rukou mi talíř shodil na zem. Stihla jsem rychle uskočit, tak mě polévka nespálila, ale celý obsah talíře byl na nedávno koupeném světle fialovém koberci. Tomáš se hned omlouval, a říkal, že je to čirý vývar, že nic nebude vidět. Byla jsem naštvaná, tak jsem se zavřela v ložnici. Přemýšlela jsem o kom vím, že se zajímá o čištění koberců Brno.

starý koberec opět jako novýDruhý den mě však čekalo nemilé překvapení. Na fialovém koberci vznikla mastná mapa o průměru půl metru. Rovnou jsem vzdala veškeré snahy to nějak vyčistit, vzpomněla jsem si na podobnou příhodu mé sestry, která se po marných snahách domácího čištění obrátila na úklidovou firmu se skvělými recenzemi – tedy na A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Brno. Zavolala jsem sestře, ať mi dá číslo, a rovnou si domů pozvala tyto odborníky.

A SERVIS? Kotoučová metoda se značkovými stroji a kosmetikou

Chemické čištěníSestra říkala, že tato firma používá k čistění kotoučový stroj, který je v moderní době nepřekonatelný. Kdysi se prý používala neúčinná a nešetrná extrakční metoda, a některé firmy ji používají prý stále, což je hrozné, pokud si člověk zaplatí čištění koberce, a i tak po něm zůstanou fleky. A SERVIS přijel druhý den skvrnu vyčistit. Byla jsem nadšená. Používá totiž značkové stroje i kosmetiku. Takže koberec byl jako nový a po polévce nebyla ani stopa.

 

Takže poučení pro příště je, ať se partner i s rýmičkou dobelhá do kuchyně a jídlo sní u stolu jako ostatní.

Čistá domácnostPryč se skvrnami100% garance čistoty

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *