lesklá okna

Mytí oken Ostrava zajistí pečlivé a šetrné umytí oken ve výškách

Čistá oknaSecesní štít domu, ve kterém bydlíme, je nádherný. Komplikace však nastávají, jakmile je zapotřebí umýt veliká secesní okna. Protože to není možné zvládnout zevnitř domu jako u klasických oken. Spolupracujeme s firmou orientující se na mytí oken ve výškách. Nemohli jsme ale mytí ozdobných secesních oken svěřit jen tak někomu. Okna jsou křehká a žádají si speciální péči. K jejich mytí je nutno přistupovat s nejvyšší opatrností. Takový přístup nám dokázala zajistit jedině firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Ostrava se svými zručnými a pečlivými zaměstnanci.

Šetrné omytí oken je naší samozřemostí

Luxusní oknaFirma se specializuje na obtížně přístupná okna, jejichž mytí vyžaduje opatrnost a speciální přístup. Protože zaměstnanci mají možnost využít montážní plošinu, mají k oknům zajištěn ten nejlepší možný přístup. Šetrnou a pečlivou prací dokáží pokaždé dokonale umýt rámy i skla. Nepoužívají k tomu žádné toxické ani agresivní chemikálie, pracují pouze s šetrným čisticím prostředkem, pomocí kterého z oken odstraní všechnu špínu.

Přípravek na umytí okenLeštění se provádí vždy jen za sucha a bez leštidel a podobných přípravků, které způsobují nedokonalé vyleštění okna a zanechávají za sebou šmouhy. Tajemstvím perfektně vypadajícího okna je tvrdá práce – fyzicky náročné ruční leštění.

 

Kvalita je u nás vždy na prvním místě

Přijedeme vám umýt okna kamkolivA SERVIS přistupuje ke každé zakázce zodpovědně a s vysokou mírou profesionality. Jen stěží byste našli na jejich práci sebemenší chybičky. Ani takoví ti věční stěžovatelé z našeho domu nemají nikdy k práci firmy žádnou výhradu, a to už je co říct. Komunikace s firmou probíhá pokaždé bez komplikací. Zatím vždy ochotně vyšla vstříc každému našemu požadavku. Spolupráce s nimi je výborná, nikdy nebylo na co si stěžovat.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *