mytí oken Brno

Po návštěvě „Výškových prací Brno“ nezůstane na oknech jediná šmouha!

Získal jsem hodně poznatků…

spolehlivá firma na mytí oken v BrněProtože jsem se chystal otevřít nový podnik, domluvil jsem se s jedním známým. Ten se v tomto odvětví pohybuje už delší dobu, že se zajedu na jeho podnik podívat. Abych zjistil, jak to tam chodí. A mohl u sebe doladit některé detaily, a ještě před otevřením odhalit. A připravit se na problémy, ke kterým by mohlo docházet. Získal jsem hodně důležitých poznatků, na spoustu z nich mě upozornil známý, některé jsem sám odkoukal. Některé věci mě překvapily méně, některé více. Některé byly naprosto zřejmé, ale já jsem si je do té chvíle vůbec neuvědomoval. Třeba nutnost mytí oken ve výšce. Mytí oken Brno.

Mytí oken Brno…

Nedošlo mi, že by paní na úklid, kterou jsem zaměstnal, tuto práci pravděpodobně nezvládla. Známý mi doporučil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, která se i u něj stará o mytí oken. Říkal, že mi zaručuje, že s ní budu spokojený. Jeho jistota mě překvapila a utvrdila v tom, že pokud se na tuto firmu obrátím, určitě neprohloupím. Po svém návratu jsem se skutečně A SERVISEM kontaktoval. Domluvili jsme se na pravidelném docházení jejich zaměstnanců. Potěšilo mě, že bylo možné domluvit ne zcela tradiční hodinu. V tomto ohledu je firma velice flexibilní, jediné, na čem záleží, je to, aby se práce mohla provést za světla. mytí velkých a francouzských oken

mytí oken na panelových domechKdyž jsem viděl, jaké vybavení si ke mně v domluveném termínu zaměstnanci firmy přivezli (výsuvnou montážní plošinu). Došlo mi, že ode mě bylo velice naivní myslet si, že tu stejnou práci zvládne paní na úklid bez potřebného zařízení. Při práci jsem poznal, že mám před sebou skutečné profesionály. Ti si ve výšce hravě se vším poradili a okna skvěle umyli i vyleštili. Lépe by už to snad ani zvládnout nešlo. Neobjevil jsem na sklech jedinou šmouhu. Krásně provedená práce. Chválím um pracovníků a určitě je vřele doporučuji!

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *