profesionálně umytá okna

„Výškové práce Praha“ mi k narozeninám umylo okna, bylo to nejlepší překvapení ze všech!

Loni jsem od svých dětí dostala na narozeniny ten nejlepší dárek. Ještě před narozeninami jsme s manželem jeli na dovolenou a naši dva vysokoškoláci zůstali doma. Už si jezdili na dovolené se svými partnery a společné dovolené jsme už neprovozovali.

Přemýšleli, co by mi mohli k narozeninám vymyslet…

Přemýšleli, co by mi mohli k narozeninám vymyslet. Uvědomili si, že o tom, co nejvíce chci, vlastně mluvím už několik týdnů. Chystala jsem totiž na své kulatiny oslavu pro celou rodinu včetně několika velice kritických jedinců. Už předem jsem byla vystresovaná z toho, jestli se mi podaří udělat dokonalý úklid. Největší hrůzu jsem měla z oken na chodbě, která se dala umýt jedině s pomocí žebříku, a i tak to bylo úplně nedostačující a bezpečné. Mytí oken Praha 10.

práce ve výškách     trik suchého leštění     jak správně umýt okna     mytí oknen Prtaha

Děti tedy pro jednou ukázaly, že mi naslouchají, a pozvaly na pomoc firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Mytí oken Praha 10. Firma se stará o výškové mytí oken. Když jsme se vrátili z dovolené, tak nás děti uvítaly a nešlo si nevšimnout, jak okna na chodbě zpěkněla. Zadívala jsem se na ně a nechápala jsem, co se to s nimi stalo. Ale ta změna byla zřejmá, nebyly pochyby o tom, že je to něco nového. Mytí oken Praha 10.

 

jakou firmu pro mytí oken    čisá okna    lesklá okna    mytí okne a výloh

Děti mi vysvětlily, co se u nás v době naší nepřítomnosti odehrálo…

Děti mi vysvětlily, co se u nás v době naší nepřítomnosti odehrálo, a že to je jejich dárek pro mě k narozeninám. Měla jsem z toho ohromnou radost, protože okna pro mě byla velkým trnem v oku. Šla jsem na obhlídku, zblízka jsem se dívala, jak okna vypadají, a narazila jsem na menší problém. Takhle dokonale zbytek oken umýt nedokážu! Bude to vypadat nesouměrně.

jak na špinavá okna

Sice jsem se snažila, seč jsem mohla, ale opravdu jsem zbytek oken nevyleštila tak dokonale, jako se to podařilo firmě. Rozhodla jsem se, že příště A SERVISU přenechám kompletně všechna okna v domě, bude to nádhera a já si tak ušetřím spoustu času. Mytí oken Praha 10.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *