Mytí oken Praha

Oslovit firmu kvůli umytí oken není nic neobvyklého

 

Leštění oken

S umýváním a leštěním oken jsme doma dlouho zápasili. Bydlíme totiž v krásném předválečném domě, jenomže nevýhodou jsou velká okna se samostatnými neotevíratelnými vrchními skleněnými tabulkami. Je to prostě velký problém. Z bezpečí bytu je umýt nedokážeme a k riskantnějším kouskům se neodvažujeme.

Proto jsme mytí oken přestali řešit. Máme záclony, takže špína naštěstí nebyla vidět. Nejhorší na tom ale bylo, že jsem o tom věděla a musela na to pořád myslet. Ale protože mě nenapadalo žádné vhodné řešení, tak jsem to tak nechala být. Zlom nastal až ve chvíli, kdy jsem procházela kolem budovy, na které se provádělo výškové mytí oken. V tu chvíli mě napadlo, jestli by se něco podobného nedalo provést i u nás.

okno bez čmouhČisté okno

Pozvat si domů firmu na úklid není žádná ostuda

Sice jsem si říkala, že by asi těžko někomu stálo za to vytahovat potřebné vybavení jen kvůli našim pěti oknům, ale nedalo mi to a hledala jsem informace o takových firmách a o velikosti zakázek, které zajišťují. Konkrétní údaje jsem nenašla, ale zkusila jsem volat do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 9. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli by to vůbec bylo možné. Operátorka byla tak milá a vstřícná, že ani nevím, jak se to stalo, ale firmu jsem si po telefonu rovnou objednala.

Umyjeme vám oknaKdo mi umyje okno ve výšceLesklá okna

Když se mi to trošku rozleželo v hlavě, nebyla jsem si jistá, jestli jsem udělala dobře. Ale už jsem nic nechtěla rušit, takže jsem doufala, že bude všechno v pořádku, aby mi to potom rodina nevyčetla. A byla to paráda! Pracovníci firmy to vzali pěkně „od podlahy“. Za chvíli měli hotovo, ale jak krásně to vypadalo! Nejen, že byla okna čistá, ale byla neuvěřitelně čistá! Něco takového se jen tak nevidí. S rodinou jsme se shodli, že s A SERVISEM musíme domluvit pravidelné docházení. Mytí oken Praha jednoznačně doporučuji!

Mytí bez námahyŠetrné mytíRuční leštění

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *