Odstraňování graffiti Praha

Otravní sprejeři si už na nás nepřijdou, když máme antigraffitový nátěr od Anti graffiti Praha

Uvidět na své domě graffiti je neskutečný šok. Nikomu bych to nepřál zažít. Nejprve máte pocit, že se vám to musí jenom zdát, že to nemůže být skutečnost. Potom máte pocit, že pokud za to okamžitě někomu nevynadáte, tak se asi rozsypete zlostí. Jenomže komu vynadat, když viník je už dávno pryč a není šance na jeho dopadení, a ostatní jsou z toho vyjevení stejně jako vy.

stop grafiti    Odstranění graffiti z betonových povrchů

Když konečně nastane ta fáze, kdy…

Když konečně nastane ta fáze, kdy už jste schopní přemýšlet nad tím, co teda uděláte, zjistíte, že nemáte až tolik možností, ale všichni kolem vás mají milion rad, jak by to udělali oni, a co by udělali s tím sprejerem, kdyby ho chytli. Všechny ty řeči jsou úplně mimo, ale když se nás to netýká, tak často plácáme nesmysly. Odstraňování graffiti Praha

Jak na odstraňování graffitistop grafitákům

Přesně takovou situaci jsem zažil, když jsme se s rodinou vraceli z výletu. Sousedé už čekali na naši reakci a radili jako o závod. Já jsem si na to šel raději sednout domů a přemýšlel jsem, co by se dalo udělat. V klidu a s internetem po boku mi to šlo líp. Našel jsem pár možností a s manželkou jsme to všechno probrali a vybrali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Praha., aby nám tu situaci pomohla zvládnout co nejlépe.

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěryJak na odstraňování graffiti

Nevěřili jsme moc tomu, že…

Nevěřili jsme moc tomu, že bychom si bez zkušeností dokázali poradit tak, abychom nakonec byli se svým rozhodnutím spokojení. Jistěji jsme se cítili, když jsem se mohli spolehnout na zkušené odborníky z firmy. Ti si okamžitě věděli rady, graffiti odstraňovali, jak nejšetrněji mohli, aby nedošlo k příliš velkému poškození omítky.

Odstranění graffiti z cihelOdstranění graffiti z přírodního kamene

Pro případ, že by si náš dům sprejeři oblíbili, jsme si nechali nanést ještě antigraffitový nátěr. S ním teď můžeme být v naprostém klidu, protože máme zajištěno, že se A SERVIS postará o sebečastější útoky a všechno vyřeší rychle a snadno. Odstraňování graffiti Praha

Odstraňování graffiti

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *