Odstraňování graffiti Ústí nad Labem

Rada pro všechny, kteří bojují se sprejery a neví si rady

Zděný plot mých přátel posprejovali sprejeři. Bohužel se nejednalo o nijak obzvlášť nadané sprejery, takže to ani nestálo za moc. Bylo to hodně amatérské a asi by neexistoval člověk, kterému by se to mohlo líbit. Nebylo se co divit, že přátelé byli ochotní podniknout cokoli, aby se toho zpackaného graffiti zbavili. Odstraňování graffiti Ústí nad Labem

Antigrtaffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.        Graffiti – odstraňování, ochranné nátěry

Vzhledem k tomu, že…

Vzhledem k tomu, že jsou oba pracovně hodně vytížení a volného času si cení nade vše, nebylo jim líto vynaložit peníze na to, aby jim firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Ústí nad Labem graffiti odstranila, a také, aby se postarala o to, že už s případným dalším graffiti nebude tolik práce.

Odstranění graffiti z betonových povrchůOdstranění graffiti z přírodního kamene

Firma to zařídila úžasně. Nanesla na plot antigraffitový nátěr, díky kterému měli přátelé o starost méně. Časově je každá další návštěva sprejerů stála tak asi minutu, kterou jim zabral telefonát firmě, aby nahlásili, co se stalo. Potom už se tomu absolutně nevěnovali. Firma se o všechno postarala a všechno zařídila.

Jak na odstraňování graffitiAGO proti graffiti na naší zdi

A SERVIS se zavázal, že…

A SERVIS se zavázal, že graffiti z ploch, které ošetřili svým antigraffitovým nátěrem, odstraní nejpozději do 14 dnů, což pokaždé stihli. Většinou dokonce přijeli už během prvních tří dní. Bryskně graffiti z plotu odstranili a zase nanesli další vrstvy antigraffitového nátěru, který byl graffiti a jeho odstraňováním poškozen. Odstraňování graffiti Ústí nad Labem

Odstranění graffiti z cihelJak chránit omítky před graffiti?

Pokaždé to proběhlo bez nutnosti asistence přátel. Vlastně kvůli tomu ani nemuseli být doma. Finančně je to taky nijak nedrtilo, protože už to všechno bylo zaplaceno při prvním nanášení nátěru a celý následný servis byl zdarma. Vzhledem k tomu, že přátelé nejsou z těch, co by psali recenze na internetu, tak jsem to celé napsala místo nich. Myslím si totiž, že je důležité, aby tohle věděli i ostatní, kteří se potýkají s podobným problém.

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěry

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *