leštění oken bez leštících přípravků

I okna se mají udržovat

Před necelým týdnem si nás objednala zákaznice na mytí oken. Ptali jsme se, co konkrétně potřebují. Paní začala mluvit o tom, že potřebuje vyčistit okno u jejich babičky. Protože babička už je starší paní, co má ráda své pohodlí. Zeptali jsme se, jak by si to paní babička představovala a zda nám ji může dát k telefonu. Načež opáčila, že by to nebyl dobrý nápad, že volá bez babiččina vědomí. Přišlo nám to trochu divné. Paní se pak rozmluvila o tom, jak babičce před pár lety umřel manžel (dědeček) a od té doby zanevřela snad na veškeré domácí práce. Ale i běžné životní radosti. Snaží se ji tedy potěšit jednak tím, že ji jezdí pravidelně navštěvovat a jednak tím, že u ní pokaždé uklidí, aby tam zkrátka nebyla zahalená prachem a odpadky.

Když ale přijeli minule, napadlo je, že by mohli babičce vyčistit okna, že je dlouho určitě babička nečistila. Prý kéž by měli pravdu. Kdyby několik let. Okna naši zákaznici a její rodinu vyděsila. Vypadala, jako by je nikdy nikdo neumyl. Byla celá špinavá, umaštěná, a měla na sobě hodně zašlé tmavé skvrny jakoby od kouře, no zkrátka prý děs bes. Pokoušeli se je vyčistit, nejprve šetrným přípravkem, kterým to však vůbec nešlo. Pak se rozhodli vyzkoušet více účinný přípravek, který byl účinný možná tak v tom, že byl více agresivní. Ale stejně se skvrnami na okně ani nepohnul. Až se nakonec rozhodli zavolat nějakou čisticí firmu. Prý jim to chvíli dalo zabrat, ale nakonec se dobrali až k naší firmě A SERVIS LIPKA.

profesionálové na mytí oken Brnokrásně čistá okna a výlohy v Brněvyleštěná okna od profesionálůLeštění oken

Domluvili jsme si tedy termín…

Domluvili jsme si tedy termín a přijeli jsme ve smluvený čas. Musíme konstatovat, že okna byla opravdu ve velmi špatném stavu, skoro si troufáme tvrdit, že je opravdu nikdo nikdy nečistil. Není však žádných skvrn, se kterými by si naše firma mytí oken Praha 1 neporadila. Naše firma se specializuje na různé čisticí práce, včetně mytí oken. Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna, včetně jeho rámů a parapetů. Technologie mytí oken naší firmy se pečlivě provádí čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy ji naši pracovníci vyleští na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky našim dlouholetým zkušenostem vždy realizujeme kvalitní zakázku, čistíme pomocí technologie takzvaného triku suchého čištění.

Jelikož naše firma klade důraz na kvalitu provádění úklidových služeb, tak nikdy nepoužíváme lešticí přípravky. Je to určitě fyzicky náročnější postup, okna pracovníci vyleští pouze na sucho, ale tím je však zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Společnost má již ověřeno, že za použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a tahy po leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, jelikož by i staré leštidlo za nějaký čas mohlo vlivem povětrnostních podmínek „vystoupit“, a byly by viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Okna jsme krásně dali do pořádku, paní byla nadšená, že vypadají jako nová a řekla, že nás všem jen doporučí.

Šetrné mytímytí oken v kanceláříchleštění oken profesionální suchou metodoumytí velkých skleněných ploch

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *