mytí velkých a francouzských okenmytí velkých a francouzských oken

Potřebujete umýt okna nebo odstranit starou reklamu z výlohy? Obraťte se na „Výškové práce Praha

Když se řekne A SERVIS LIPKA s.r.o., je potřeba zdůraznit jednu věc. A to, že jsme firma s více než 20 letou tradicí působící nejen u nás v České republice. Ale také v zahraničí. Kromě množství jiných služeb, jako je odstraňování graffiti. Čištění koberců nebo podlah, realizujeme profesionální mytí oken a výloh za použití kvalitních pomůcek. Zákazníkům naší společnosti poskytujeme službu mytí oken a výloh jak ve veřejných institucích. Nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v bytech a domech. Mytí oken Praha 3, cena.

Pravidelné zakázky realizujeme obchodním centrům a firmám. Stačí jen, aby si zákazník domluvil interval, ve kterém budeme okna a výlohy umývat. Je nám jasné, že mytí oken není hlavní starostí našich zákazníků, a proto jsme velice časově flexibilní. Svou práci přizpůsobíme časovým požadavkům a potřebám našich zákazníků. Čistíme nejen okna běžně znečištěná, ale dokážeme vyčistit i silně znečištěná skla například od řemeslníků, malířů nebo jiných silně znečisťujících látek. Kromě toho z oken také dokážeme sundat již nechtěnou reklamu, která je pro neprofesionály jen těžko odstranitelná a při neopatrných pokusech hrozí i poškozené skleněné plochy.

Kdo mi umyje okno ve výšceSvětlo v doměUmyjeme vám oknaČistá okna

Není pro nás ani problém vyčistit okna

Není pro nás ani problém vyčistit okna ve špatně přístupných místech, například ve výškách nebo zaoblených rozích. Jedním z důvodů je to, že naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové, kteří kromě perfektní techniky mytí oken a zvládají i práci ve výškách. Všichni naši zaměstnanci vlastní platnou licencí na práci ve výškách a byli proškoleni v používání horolezecké a speleologické techniky. Další důležitou věcí pro Mytí oken Praha 3, cena je to, že požíváme pouze ty nejlepší a nejmodernější technologie a techniku. V případě potřeby naše zaměstnance vybavujeme vysokozdvižnou technikou a speleologickým a horolezeckým zařízením.

To ovšem nebyl případ malého krámku, kde jsme byli zavoláni, abychom zbavili výlohu nechtěné reklamy. Prostory totiž změnily nájemníka a z večerky se stal stylový obchůdek s hand made oblečením a oblečením z druhé ruky. Proto bylo potřeba reklamu odstranit, aby se mohly do výlohy umístit figuríny. Na takto silně znečištěná okna používáme korundové žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu. Díky této ploše nepoškrábeme a nepoškodíme okenní plochu, ale důkladně ji očistíme od zatvrdlých nečistot. Po odstranění zatvrdlých nečistot je okno důkladně umyto čistým rozmývákem a následně jej necháme před leštěním proschnout. Po zaschnutí okno leštíme pouze bavlněnou plenou, která zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk vašich skleněných ploch. Ze zásady nepoužíváme žádná leštidla, protože při použití leštidla jdou po čase vidět tahy a kruhy po leštění, protože leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které potom na okně jdou vidět.

lesklá oknaPřípravek na umytí okenČistá oknapráce ve výškách

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *