profesionálové na mytí oken Ústí nad Labem

S „Výškovými pracemi Ústí nad Labem“ rozpory mít určitě nebudete a jeho práce vás nadchne

Začalo to malými neshodami s firmou, která se starala o čištění skleněného pláště naší administrativní budovy, a postupně to přerostlo ve velké a nepřekonatelné problémy. Tahle spolupráce už dál nemohla v žádném případě pokračovat. Nehledě na to, že práce, kterou pro nás vykonávali, postrádala kvalitu a byli jsme s ní velice nespokojení. Mytí oken Ústí nad Labem.

Poučeni tím, kam až to může zajít, když si nedáte na výběru úklidové firmy záležet, jsme tentokrát hledali mnohem pečlivěji. Věděli jsme, na co si dát pozor. Nechtěli jsme firmu, která by nedodržovala termíny, nebyla spolehlivá, neměla kvalitní vybavení, potřebné certifikace a dostatečně vyškolené zaměstnance. Jenomže tohle nezjistíte tím, že se podíváte na webové stránky dané firmy. Musíte si prohlédnout nějaké recenze zákazníků a doufat, že psali pravdu a měli podobné nároky jako vy.

vyleštěná okna od profesionálůkrásně čistá okna a výlohy v Ústí nad LabemMytí oken Ústí nad Labemkvalitní pomůcky na leštění a mytí oken Ústí nad Labem

Tímto způsobem jsme vybrali firmu…

Tímto způsobem jsme vybrali firmu mytí oken Ústí nad Labem a drželi jsme si palce, ať to tentokrát vyjde. Spolupráce se naštěstí hned od začátku vyvíjela dobře a velice slibně. Pracovití a spolehliví zaměstnanci firmy se věnovali své práci s velkou pečlivostí a důsledností. Plášť důkladně umývali vodou a saponátem, následně vodu setřeli gumovou stěrkou, aby mohli skla nasucho leštit.

Leštění mě osobně velice zaujalo. Občas s tím pomáhám doma manželce, a jak jsem tak pracovníky pozoroval, zjistil jsem, že to dělám úplně špatně. Používám velké množství leštidla, protože jsem si vždycky myslel, že čím víc ho tam dám, tím víc by se mohlo okno lesknout, jenomže vždycky je spíš jen takové upatlané. A SERVIS nepoužil ani kapku leštidla, pánové použili suchou čistou hadru a za pár chvil měli sklo perfektně čisté a vyleštěné. Vypadá to skvěle, přesně takovou firmu jsme hledali.

leštění oken bez leštících přípravkůLeštění okenokno bez čmouhČisté okno

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *