koberce čištění Brno

Nehoda s borůvkami na vašem koberci není pro „Strojové čištění koberců Brno“ vůbec problém

Koberce čištění Brno…

hloubkové čištění koberců BrnoPro někoho je to malá, téměř neřešitelná katastrofa, pro nás běžná praxe a každodenní chleba. O čem, že to mluvíme? O skvrnách a znečištění všeho druhu. Od graffiti na vaší fasádě, šmouhách na oknech, plísni na stěně, přes skvrny na podlaze až po skvrny na koberci. Ano, tohle všechno a ještě mnohem víc jsme my ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., koberce čištění Brno, schopni vyřešit. V oblasti čištění a mytí jsme se stali profesionály. Za mnoho let působení na trhu jsme nasbírali bohaté zkušenosti, které teď můžeme zúročit. A to nejenom u nás, ale také u našich sousedů, na Slovensku, v Rakousku a v Německu.

Všude tam jsme si vybodovali výsostné postavení na trhu a stále se rozrůstající základnu zákazníků. Se začínajícím létem se množí případy znečištění koberců ovocem. Lidé zavařují, dělají marmelády, nebo prostě pečou ovocné dorty a koláče. Některých druhů ovoce se jenom těžko zbavuje. Když se skvrny rozhodnete odstraňovat na vlastní pěst často to dopadá ještě hůř. Skvrny sice zeslábnou, ale většinou se jenom rozmažou po koberci a výsledek je nulový. Podobným způsobem pracuje i extrakční metoda čištění koberců, kterou používá většina firem. My v A SERVISU ale používáme metodu strojového čištění, konkrétně kotoučový stroj. čištění koberců kotoučovým strojem

Aby koberec vypadal jako nový…

strojové čištění kobercůTak tomu bylo i v případě naší zákaznice, které se zašpinil koberec od borůvek. Kocour jí totiž převrhl misku, kde je měla a protože je to kotě, tak roznesl fialové ťápoty po půlce bytu. Rozhodla se tedy kontaktovat nás, abychom jí pomohli. A aby její koberec vypadal zase jako nový, nebo minimálně jako před nehodou. Skvrny v kuchyni a v chodbě šly setřít vodou se saponátem. Ale na skvrny na koberci už je potřeba nasadit těžší kalibr v podobě kotoučového stroje. Díky použití tohoto asi 50 kilového stroje se chemikálie dostanou až do samotné hloubky koberce. A ta tak může účinně působit.

Kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává značkovou a velmi účinnou kosmetickou chemii do koberce tak dlouho. Dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Odstraňujeme tedy nejenom aktuální špínu, ale i špínu dlouholetou. Dodává koberci nový vzhled, vlas se znovu narovná a načechrá a koberec tak získá zpátky svůj objem. Od našich zákazníků máme ve skrze pozitivní ohlasy. To se týká výsledků našeho čištění i přístupu našich zaměstnanců. Toho si velice ceníme. Čistý koberec bez skvrn od borůvek zase ocenila mladá slečna, jejíž vášní je vaření a pečení. Borůvky na koláč, které nasbírala v lese, sice skončily v koši, ale houby na kulajdu ještě má. Na nedělní návštěvu sestry tedy nezbývá, než se těšit.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *