Čištění koberců ceník

Pokud hledáte něco účinného v Praze na čištění koberců, vyhněte se extrakční metodě čištění

 

jak vyčistit koberecHloubkové strojové čištění koberců v A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádíme nejúčinnější metodou, která v současné době existuje, protože se neustále snažíme jít s dobou a hledat stále účinnější metody čištění, abychom tak při práci mohli dosahovat těch nejlepších výsledků. Koberce čistíme kotoučovým strojem s mechanickým rotačním čištěním kartáčem s kvalitním přítlakem a následným tlakovým sáním koberce. Je to metoda, která se výrazně liší, od doposud nejpoužívanější extrakční metody čištění, která však nemůže kvůli svému postupu zajistit skutečně hloubkové čištění koberců.

 

čím vyčistit koberecJedná se o pouhé namočení koberce vodou s čistící chemií a následné odsátí. Vše ke všemu probíhá v jedné fázi – z přední části stříkáte z hubice extraktoru roztok a ze zadní části je rovnou vysáváte. Jde tedy o pouze povrchové, který koberec nevyčistí do hloubky a ani jej nijak nedezinfikuje. Dalším jeho negativem je, že u této metody čištění extraktorem se pravidelně vyskytuje problém, že u více znečištěných koberců po čištění extraktorem a po vyschnutí koberce se objevují mapy a skvrny, který majitel na koberci samozřejmě nechce. Koberec není jednotný a to není určitě výsledek, jaký si zákazník přál. Bohužel se klienti napoprvé nechají zmást a zlákat levnější cenou, ale potom toho litují. Je logické, že je tato metoda levnější než strojová metoda, protože strojová metoda skutečně funguje, protože je jednak fyzicky náročnější a námi je realizována pomocí nejpokročilejších úklidových technologií, takže tomu odpovídá cena.

 

 

Žádná jiná metoda…

 

recenze čištění kobercůhloubkové čištění koberců

Žádná jiná metoda nedokáže koberec prakticky zrenovovat. Pomocí strojového čištění můžete vyčistit opravdu prakticky cokoli. Minulý měsíc jsme navštívili byt ženy, která měla chudák koberce od extrakční metody poměrně zničené. Byly na nich opravdu škaredé fleky. Paní potřebovala vyčistit fleky od jahodového vína, které se jí nedařilo vyčistit, tak si na to najala firmu. Ale bohužel takovou, která jí zrovna nepomohla, spíše naopak. Moc nás to upřímně nepřekvapilo, protože extrakční metoda zkrátka na čištění koberců již dávno není vhodná.

 

 

Proto paní vyhledala naši pomoc. S koberci jsme udělali, co bylo možné, vypadaly už mnohem lépe než před naší návštěvou, ale nepovedlo se je nám dát do toho stavu, aby vypadaly jako nové. To se mnohdy strojové kotoučové metodě daří, ale v tomto případě byly koberce až moc poškozené. Ale paní byla moc ráda, že ty koberce nevypadají tak hrozně, jak vypadaly po tom, co se na nich ta předešlá firma extrakční metodou vyřádila. Proto je opravdu lepší se spoléhat na strojovou kotoučovou metodu. Je sice dražší, ale za to přináší opravdu vynikající výsledky. A to ty nejlepší, které jsou dnes v Čištění koberců ceník dostupné. Takže jestli vám můžeme něco doporučit, tak vyhnout se extrakční metodě čištění.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *