Graffiti, odstraňování Brno

Graffiti na zdi hotelu odrazovalo hosty, potřebovali jsme rychlé řešení a dobrou prevenci

jak odstranit graffitiNebylo pro mě zrovna dvakrát příjemné oznamovat svému zaměstnavateli, že jeho hotel byl posprejován a my – jeho zaměstnanci – jsme tomu nedokázali vůbec nijak zabránit. Vzhledem k tomu, že hotel nemá kamerový systém, ani noční hlídače, který by stál venku před hotelem, neměl jsem vlastně ani tušení, jak by se tomu dalo zabránit. Ale i přesto jsem se té chvíle, kdy budu o situaci informovat majitele, obával. – Graffiti, odstraňování Brnočím odstranit graffiti

Nakonec to nebylo tak hrozné, nebylo mi nic vyčteno, ale dostal jsem za úkol vymyslet, jak se graffiti zbavit a co podniknout do příštího sprejerova možného návratu. A měl jsem to provést co nejrychleji, protože graffiti enormně škodilo hotelu. Hosté by tak mohli považovat okolí za nebezpečné a už by se k nám příště nemuseli vracet. Což jsme samozřejmě nechtěli a proto jsme museli začít nějak jednat. A také opatřit i nějakou prevenci proti případnému dalšímu útoku sprejerů.

Graffiti…

přípravky na odstranění graffitiGraffiti na zdi hotelu taky určitým způsobem vypovídalo o nedostatečné ostraze hotelu. To sice byla pravda, ale nebylo dobré na to ještě nějak upozorňovat. Mým úkolem tedy nebylo jen zajistit rychlé odstranění graffiti, ale postarat se i o to, aby případné graffiti bylo odstraněno ještě rychleji a pokud možno levněji a navíc bez poškození omítky, ke kterému teď muselo nevyhnutelně odstraněním graffiti dojít.odstranění graffiti z cihel

Odpovědí na to všechno je firma Graffiti, odstraňování Brno a její antigraffitový nátěr. Firma nám nejprve pomohla odstranit graffiti. Ale sami její zaměstnanci řekli, že bez ochranného nátěru se to provádí mnohem obtížněji a s nevyhnutelným poškozením omítky. Tu jsme nechali vzápětí opravit a poté už se nanášel antigraffitový nátěr.

Majitel je velmi spokojený, protože od této chvíle každé nové graffiti mizí velice rychle, A SERVIS LIPKA, s.r.o. se o to totiž svědomitě stará. Omítka zdi už není poškozována, všechna graffiti jsou odstraněna velice šetrně a navíc bez dalších zbytečných výdajů.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *