Graffiti, odstraňování Praha

Rovnováha je všude zapotřebí, činnost sprejerů vyvažuje antigraffitový nátěr

jak odstranit graffitičím odstranit graffitiKdo z nás by chtěl graffiti na svém domě? Na tuto otázku je určitě zcela jasná odpověď. Nikdo. A i přesto se s tím spousta lidí musí potýkat. Řekla bych, že ani sprejeři by o to na svých domech (pokud by nějaké měli) nestáli, proto sprejují u jiných. Sprejeři jsou podle mě neskuteční egoisté. Je jim úplně jedno, jaké starosti jiným lidem způsobují, a možná se právě zrovna v tomhle vyžívají. Ale těžko pochopit takovou chorou mysl, nejlepší je se tím vůbec nezabývat. Snažit se takové jednání pochopit, nás nakonec stejně jen vytočí, protože k žádnému rozumnému důvodu nedojdeme.

Píšu o tom proto, že jsem si těmito fázemi docela nedávno sama prošla, když náš dům posprejovali. Snažila jsem se chování sprejerů pochopit a chvíli jsem je i litovala, dokud nám dům neposprejovali znovu. Tehdy mi došla trpělivost a pochopila jsem, že nemá smysl se zamýšlet nad takovými věcmi a ztrácet čas.

Tehdy…

přípravky na odstranění graffitiTehdy jsem se začala soustředit pouze čistě na to, jak dostat tu hrůzu ze zdi domu pryč a co udělat pro to, abych stejný problém nemusela zakrátko řešit zase protože sprejeři se rádi vracejí a páchají škody na už očištěné plochy. Naštěstí ve světě existuje rovnováha a destruktivní činy sprejerů vyvažuje úžasná práce takových firem jako je například Graffiti, odstraňování Praha, se kterou jsem to všechno nakonec zvládla. Hlavně díky antigraffitovému nátěru, což je perfektní produkt, pokud vám záleží na tom, aby byla vaše stěna chráněná před dalším sprejováním.ochrana před graffiti

Funguje to tak, že každé další poškození stěny sprejem okamžitě hlásím firmě a čekám, dokud ke mně nedorazí její pracovníci. Nikdy to není dlouho, maximální lhůta je 14 dní, ale tak dlouho jsem snad ještě nečekala. Pracovníci vždy během chvilky zlikvidují graffiti a nikdy při tom nedojde k poškození stěny. Jen je nutné obnovit ochrannou vrstvu nátěru, což A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí zdarma.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *