Graffiti, odstraňování Brno

Co se týče graffiti, není nad to být vždy připraven

jak odstranit graffitiNechat si na stěnu domu nanést antigraffitový nátěr, aniž by se ve vašem okolí vyskytly problémy se sprejery, působí asi divně. Jenomže my jsme měli z předchozího bydliště se sprejery příšerné zkušenosti. Dlouho jsme se s nimi trápili. Neustále nám sprejovali po zdech domu a my jsme si nevěděli rady. – Graffiti, odstraňování Brnočím odstranit graffiti

Tenkrát jsme netušili, že je možné využít pomoc nejrůznějších firem, které graffiti odstraňují mnohem šetrněji. Než jak jsme to prováděli my sami. Neměli jsme ani tušení, že existuje dokonce prevence, která stěny domu ochrání. Přišli jsme na to až ve chvíli, kdy jsme utratili nehorázné sumy za časté likvidace graffiti a z věčných starostí jsme téměř zešedivěli.

Nikdo…

ochrana před graffitiNikdo se nám proto nemůže divit, že jsme ihned po přestěhování do nového bydliště aplikovali tu nejspolehlivější prevenci, o které jsme věděli. Jen sousedi, kteří o našich předchozích zkušenostech neměli ani tušení, si ťukali na čelo, když zjistili, co u nás firma Graffiti, odstraňování Brno provádí.

tipy jak odstranit graffitiZa blázny nás měli ale jen po dobu dalších pár týdnů. Jednoho dne ráno bylo několik domů včetně našeho posprejovaných. Jako kdybychom to tím nátěrem přivolali. A začala panika, sousedi nevěděli, co teď, pouštěli se do toho různě. Někteří rovnou sdírali omítku, jiní se to pokoušeli přetřít novým barevným nátěrem, ale brzo zjistili, že to nebylo nejchytřejší rozhodnutí, protože barva graffiti nepřekryla.

Jen my jsme byli v pohodě. Zavolal jsem na centrálu A SERVIS LIPKA, s.r.o. milá slečna si nás poznačila a řekla, že k nám co nejdříve někoho vyšlou. Trvalo to jen pár dní a už u nás byli pánové a dávali graffiti ze stěny dolů. Byli rychle hotoví, omítka pod graffiti zůstala neporušená. Narušil se jen ochranný nátěr, ale ten pracovníci snadno a zdarma obnovili.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *