Graffiti, odstraňování Brno

Odstranění graffiti jako rychlá protiakce vytřela sprejerům zrak

jak odstranit graffitičím odstranit graffitiSprejeři zbožňují pasivní majitele domů. Takové ty, kteří jejich výtvory nechávají na zdech svých budov donekonečna a nepodniknou nic ani v tom případě, že se jim na domě objeví další nové graffiti. V takovém případě mohou mít sprejeři pocit, že zvítězili na celé čáře. Mohou se svou tvorbou kochat a chlubit dlouhou dobu. – Graffiti, odstraňování Brno

Chápu, že lidé chtějí mít klid a nechce se jim třeba utrácet za něco, v co nemají důvěru. Viděla jsem to jasně na příkladu mých prarodičů. Jejich dům taky posprejovali. Prarodiče z toho byli špatní, trápili se tím, ale odmítali cokoli podnikat. Neměli totiž vůbec žádnou víru v to, že by se to dalo nějak vyřešit.

Už…

Už jednou se totiž graffiti pokoušeli odstranit, chtěli to celé přetřít nátěrovou barvou, jenomže se nepodařilo překrýt graffiti zcela. Některé části totiž stále prosvítaly i přes vrstvu nové nátěrové barvy. A do toho ještě po několika týdnech přišli sprejeři a posprejovali dům znova. Ani se jim nedivím, že rezignovali. Neměli tušení, co by se dalo podniknout, tak proč se do něčeho pouštět.

ochrana před graffitipéče o novou fasáduAle mně to nedalo. Nadchla jsem se pro antigraffitový nátěr firmy Graffiti, odstraňování Brno, o kterém jsem si toho hodně přečetla, a na nějž jsem slyšela jen samé pozitivní odezvy. Přesvědčila jsem rodiče a společně jsme prarodičům předplatili službu firmy a věnovali jim ji k Vánocům. S prací se mohlo začít až o několik měsíců později, když teploty stouply nad 10 stupňů. Šlo to výborně. Graffiti se odstranilo a antigraffitový nátěr se taky nanesl bez problémů.

Všichni jsme nedočkavě čekali na moment, kdy opět dojde k posprejování a nátěr budeme moct vyzkoušet. Netrvalo to dlouho, sprejeři si volné plochy všimli rychle. Tentokrát byla ale i rychlá protireakce. A SERVIS LIPKA, s.r.o. se činil, graffiti zmizelo rychle a bez následků. Prarodiče si libují a sprejeři asi nechápou, co se stalo.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *