pisoar bez vody

Pisoár ako súčasť modernej domácnosti

Aj vy ste sa rozhodli pre vytúženú rekonštrukciu kúpeľne či toalety? Výborne! Ak je priestor dostatočne veľký, prečo nesiahnuť po inovatívnom riešení pre pánov, vďaka ktorému ušetríte nemalé náklady na energie? Aj vy už tušíte, že ide o bezvodné pisoáre, ktoré už dávno nie sú súčasťou len hotelových komplexov, ale aj moderných rodín, ktoré majú zmysel pre detail?

Aké výhody bezvodý pisoár poskytuje?

Kedysi bol pisoár výhradne vecou reštaurácií, ubytovacích zariadení, nemocníc, škôl … V podstate, dnes tomu nie je inak, no po pisoári siaha stále čoraz viac rodín, ktoré vedia, aké výhody poskytuje! Konkrétne bezvodý pisoár výrazne znižuje náklady, ktoré ročne vynaložíte za vodu a energiu, je zárukou hygienickej prevádzky a keďže je vyrobený zo sanitárnej keramiky so špeciálnym povrchom, pôsobí štýlovým až luxusným dojmom. Skvelou správou je, že je maximálne šetrný k životnému prostrediu a odolný membránový ventil je zárukou až 12 mesačnej životnosti! Chceli by ste si vybrať farbu, ktorá by dokonale ladila s vašou bledomodrou kúpeľňou? Tak smelo do toho! Farebné varianty na objednávku sú vám k dispozícií, tak na čo čakať?

Investícia, ktorá sa oplatí!

Bezvodý pisoár od spoločnosti Ecostep predstavuje investíciu na celý život, ktorá vám ušetrí náklady na vodné a stočné, ale aj údržbu. Jeho inštalácia je skutočne veľmi jednoduchá, čo je ďalšou z výhod, ktorú už mnoho spokojných zákazníkov ocenilo. Vďaka špičkovému riešeniu – jedinečnej patentovanej membrány nedochádza ku styku moču a vody, teda sa na toalete nevytvára nepríjemný zápach či škvrny, ktoré sú veľakrát najnepríjemnejšie, najmä čo sa týka údržby.

Vedeli ste, že … ?

Vedeli ste, že štúdia uskutočnená v Los Angeles zistila, že z hľadiska hygieny sú vodné a bezvodné pisoáre porovnateľné? Oba spĺňajú prísne požiadavky a normy, pričom ani v jednom prípade neboli zistené štatistické odchýlky, ktoré by tento fakt vyvrátili.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *