Okna Brno, mytí

Okna bývalé prádelny jsou nádherná, umýt se dají ale jen výškově

S přítelem jsme si velice levně koupili podkrovní prostory cihlového domu, které kdysi sloužily jako prádelna. Přestavěli jsme si je na byt, ve kterém jsme nechali některé atypické prvky. Třeba okna. Vypadala velice zajímavě, takže jsme se shodli, že je necháme, tak jak jsou – velká, sahající od země až téměř ke stropu, s půlkruhovitým obloukem. V tu chvíli jsme si ale neuvědomovali jednu velkou nevýhodu, kterou mají. Z bezpečnostních důvodů byla vyrobena tak, aby se dala otevírat jen jejich střední část. Větrat se s nimi dá naprosto plnohodnotně, jenomže taková okna se nedají zevnitř bytu umývat.

Profesionální mytí okenleštění okenmytí velkých oken

Přemýšleli jsme…

Přemýšleli jsme, jak to co nejlépe vyřešit. Nechat okna špinavá, jak navrhoval přítel, jsem ihned zavrhla. Nakonec jsme dospěli ke shodě, rozhodli jsme se vyhledat firmu, která okna umyje ve výšce. Jiné řešení snad ani nebylo možné, takže jsme neměli nad čím dumat.

mytí a leštění okenprosklené plochy na mytímytí kastlových oken

Rozhodli jsme se…

Rozhodli jsme se spolupracovat s firmou Okna Brno, mytí, o jejíž dobré práci jsem už toho nemálo zaslechli. Na vlastní kůži jsme pak zjistili, že nešlo o fámy. Firma se u nás výborně předvedla. Její zaměstnanci většinou pracují s pomocí montážní plošiny, ale to nebylo možné, náš byt je až moc vysoko, z toho důvodu využili horolezecké vybavení a myslím, že to pro nás byla mnohem zajímavější podívaná.

nanoimpregnace na oknamytí teleskopickými tyčemidůkladné mytí oken včetně rámů

Okna myli…

Okna myli pečlivě. Dávali pozor, aby nezanechávali žádnou špínu. Velice důkladně se potom věnovali také leštění skel. Trošku mě mrzelo, že bylo jasně viditelné, že okna jimi umytá vypadají mnohem lépe než ta moje. Je vám líto, když víte, kolik jste tomu věnovali času, a ty výsledky tomu tolik neodpovídají. Na druhou stranu jsem alespoň mohla ocenit skvělou práci A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterým jsme začali pravidelně spolupracovat.

Profilový obrázek

IVA

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *