Brno okna, mytí

Okna na naší školy září nejen v září

Říká se, že první školní den je pro děti dost stresující, to si ale nedokážete představit, jak stresující je pro učitele, školníka a ředitele. Mluvím z vlastní zkušenosti a můžu říct, že dost. Jako ředitelka školy se v září stresuju opravdu hodně.

výškové mytí okenprosklené plochyPlastová okna

Děti přijdou…

Děti přijdou rozjívené z prázdnin a pro všechny je těžké zase vklouznout do starého rytmu. Taky je důležité, aby všechno klapalo a bylo připravené. Všechno a všichni, a to včetně perfektního úklidu. Je to důležité, aby bylo ve škole pěkně čisto hned první den školy, protože to přijde děti do školy doprovodit mnoho rodičů a ty se pak rozhodnou jestli sem případně dají své další dítě. I úklidem jde totiž zvýšit prestiž školy a konkurenceschopnost na trhu. Budova naší školy je docela nová a moderní, má množství oken a skleněných částí, které vyžadují speciální péči a údržbu.

Nanoimpregnace na oknechČistá okna díky naší metoděprosklená fasáda

Přesto, že jsou okna nově vyměněná, je důležité věnovat náležitou péči jejich rámům a parapetům, které byly zhotoveny tak, aby zapadaly do celkového charakteru školy. Rozhodli jsme se proto kontaktovat profesionály a obrátili jsme se na firmu Brno okna, mytí. Technologie, kterou firma používá k mytí oken, spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou, tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha.

Zajistí to,…

Zajistí to, to, že se budou ještě mnoho týdnů po začátku školního roku lesknout. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. K tomu použili speciální postup takzvaného suchého leštění, prý ze zásady nikdy nepoužívají leštící přípravky. Přesto, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá a chemikálie použité na vyčistění po nějaké době nezpůsobí nevzhledné šmouhy.

Nanotechnologie GLSMytí oken horolezeckyMytí Duplex Praha

Za celý…

Za celý pedagogický sbor i nepedagogický personál musím říct, že jsme s výsledkem velice spokojení. Okna byla na první školní den připravena opravdu dobře, byla krásně čistá a lesklá. Určitě se za ně nebudeme muset ani před rodiči ani před dětmi stydět. A doufáme, že výsledek co nejdýl vydrží. To nám taky pracovníci A SERVIS LIPKA, s.r.o. slíbili, protože vychází z dlouholetých zkušeností práce v oboru, ze kterých vyplývá, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a také tahy, kterými bylo leštění prováděno. Proto skleněné plochy myjí velice důkladně, neboť ani při vlastním mytí skleněných ploch nesmí zůstat na oknech žádný zbytek starého leštidla. Jsme velice spokojení nejen s kvalitou odvedené práce firmy, ale také s přístupem zaměstnanců, kteří se ke svěřenému majetku chovali s respektem a opatrností. Tak a teď hurá do učení.

 

Profilový obrázek

IVA

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *