mytí oken Plzeň

Pro koho „Výškové práce Plzeň“ nepracoval, ten neví, co to jsou skutečná čistá a lesklá okna

Spolupracujete-li delší dobu s někým, můžete díky tomu mít pocit, že už se navzájem docela dobře znáte a že si navzájem můžete věřit. V takových situacích je možné, že pocítíte určitou odpovědnost za osud toho druhého.

Zimní úklid a mytí okenzářívé oknamytí prosklených ploch

Cítíte jistou…

Cítíte jistou míru loajality a kvůli tomu možná přestanete hledět na své zájmy. Abych byl konkrétnější, naše společnost takto už delší dobu spolupracovala s jistou úklidovou firmou, která se starala o mytí oken ve výškách.

suché leštění okenmytí oken ve výškáchnanoimpregnace oken

Spolupráce…

Spolupráce trvala pár let, v poslední době už se ale kvalita služeb firmy začala dost propadat. Možná už jsme jim zevšedněli a říkali si, že nás mají po tak dlouhé době jisté. Možná se stalo něco jiného. Ale navenek se to projevilo ohromnou nespolehlivostí firmy. Termíny, které dříve relativně dodržovala, už nyní absolutně nerespektovala. Její zaměstnanci přijížděli v nevhodné doby. Začali svou práci dělat mnohem rychleji, jenomže to se projevilo na kvalitě. Okna byla upatlaná a velice špatně vyleštěná.

dokonale čistá oknajarní úkliddomácí přípravky na mytí oken

Snažili jsme…

Snažili jsme se s firmou o stavu spolupráce promluvit, ale nechtěli nás poslouchat. Působilo to na nás, jako kdyby oni byli naším zákazníkem a dělali nám svou zakázkou laskavost. Začalo to být velice nepříjemné, a proto jsme spolupráci s nimi ukončili. Firmu, která by je zastoupila, jsme našli rychle. A mytí oken Plzeň vůbec nesdílel stejně protivné manýry. Choval se k nám tak, jak se chovat máte, když si chcete zákazníka udržet.

Kromě výborné komunikace a ochotného přístupu je A SERVIS LIKA, s.r.o. výjimečný i skvěle provedenou prací. Nejsou to jen výborně čistá okna, ale především úžasně vyleštěná skla, čím se může po právu chlubit. A za tím nestojí žádné kouzelné přípravky, ale jen píle a důkladnost pracovníků. mytí oken Plzeň

Profilový obrázek

IVA

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *