Odstranění graffiti Brno

Odstranění graffiti jako rychlá protiakce vytřela sprejerům zrak

Sprejeři zbožňují především pasivní majitele domů. Takové ty, kteří jejich výtvory nechávají na zdech svých budov donekonečna a nepodniknou nic. A to ani v případě, že se jim na domě objeví nové graffiti. V takovém případě mohou mít sprejeři pocit, že zase zvítězili na celé čáře. Mohou se svou tvorbou kochat neustále a pořád dokola.

Prevence přes sprejery   Prevence před sprejery a graffiti

První pokus nic nevyřešil

Chápu, že lidé chtějí mít klid a nechce se jim třeba utrácet za něco, v co nemají důvěru. Viděla jsem to jasně na příkladu mých prarodičů. Jejich dům taky posprejovali. Prarodiče z toho byli špatní, trápili se tím, ale odmítali cokoli podnikat. Neměli víru v to, že by se to dalo nějak vyřešit.

Antigraffiti ochrana   Odstranění graffiti z cihlové zdi

Už jednou se totiž graffiti pokoušeli odstranit, chtěli to celé přetřít nátěrovou barvou, jenomže se nepodařilo překrýt graffiti zcela. Některé části stále prosvítaly. A do toho ještě po několika týdnech přišli sprejeři a posprejovali dům znova. Ani se jim nedivím, že rezignovali. Neměli tušení, co by se dalo podniknout, tak proč se do něčeho pouštět.

Odstranění graffiti cena

Profesionální pomoc – odstranění graffiti Brno

Ale mně to nedalo. Nadchla jsem se pro antigraffitový nátěr firmy A Servis Lipka, s.r.o, odstranění graffiti Brno o kterém jsem si toho hodně přečetla, a na nějž jsem slyšela jen samé pozitivní odezvy. Přesvědčila jsem rodiče a společně jsme prarodičům předplatili službu firmy a věnovali jim ji k Vánocům. S prací se mohlo začít až o několik měsíců později, když teploty stouply nad 10 stupňů. Šlo to výborně. Graffiti se odstranilo a antigraffitový nátěr se taky nanesl bez problémů.

Jak odstranit graffiti   Stop graffiti

Všichni jsme nedočkavě čekali na moment, kdy opět dojde k posprejování a nátěr budeme moct vyzkoušet. Netrvalo to dlouho, sprejeři si volné plochy všimli rychle. Tentokrát byla ale i rychlá protireakce. A Servis Lipka se činil, graffiti zmizelo rychle a bez následků. Prarodiče si libují a sprejeři asi nechápou, co se stalo.

Antisprejový nátěr   Firma na odstranění graffiti

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *