Graffiti, odstraňování Brno

Graffiti na zdi hotelu odrazovalo hosty, potřebovali jsme rychlé řešení a dobrou prevenci

Nebylo pro mě příjemné oznamovat svému zaměstnavateli, že jeho hotel byl posprejován a my – jeho zaměstnanci – jsme tomu nedokázali nijak zabránit. Vzhledem k tomu, že hotel nemá kamerový systém, ani noční hlídače, který by stál venku před hotelem, neměl jsem vlastně ani tušení, jak by se tomu dalo zabránit. Ale i přesto jsem se té chvíle, kdy budu o situaci informovat majitele, obával. Graffiti, odstraňování Brno

graffiti obrazy?

Nakonec to nebylo tak hrozné…

Nakonec to nebylo tak hrozné. Nebylo mi nic vyčteno, ale dostal jsem za úkol vymyslet, jak se graffiti zbavit a co podniknout do příštího sprejerova možného návratu. A měl jsem to provést co nejrychleji, protože graffiti enormně škodilo hotelu. Hosté tak mohli považovat okolí za nebezpečné a už se k nám příště nevracet.

Graffiti na zdi hotelu taky určitým způsobem vypovídalo o nedostatečné ostraze hotelu. To sice byla pravda, ale nebylo dobré na to ještě upozorňovat. Mým úkolem tedy nebylo jen zajistit rychlé odstranění graffiti, ale postarat se o to, aby případné graffiti bylo odstraněno ještě rychleji a pokud možno levněji a bez poškození omítky, ke kterému teď muselo nevyhnutelně odstraněním graffiti dojít.

graffiti se nezbavíme jen takgraffiti se nezamalujejak přetřít graffitipráce se spreji

Odpovědí na to všechno…

Odpovědí na to všechno je firma Graffiti, odstraňování Brno a její antigraffitový nátěr. Firma nám nejprve pomohla odstranit graffiti, ale sami její zaměstnanci řekli, že bez ochranného nátěru se to provádí mnohem obtížněji a s nevyhnutelným poškozením omítky. Tu jsme nechali vzápětí opravit a poté už se nanášel antigraffitový nátěr.

Majitel je spokojený, protože od této chvíle každé nové graffiti mizí velice rychle, A SERVIS LIPKA, s.r.o. se o to svědomitě stará. Omítka zdi už není poškozována, všechna graffiti jsou odstraněna velice šetrně a bez dalších zbytečných výdajů. Graffiti, odstraňování Brno

je to umění?ceník služeb graffitibarevná slova na fasádězničená garáž

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *