Mytí oken Brno

Prosklená lodžie je jako stvořená pro výškové mytí oken

V době, kdy jsme se ženou hledali vhodný domek ke koupi, měli jsme dost naspěch a vzali jsme jeden z prvních domů. Je třeba přiznat, že docela bez rozmyslu. Naštěstí to nebyla až taková chyba. Myslím, že jsme dům nepřeplatili, ani jsme nezjistili, že by byl někde nějaký problém, o kterém nám prodejce neřekl. Ale jednu věc jsme si v první chvíli rozhodně nerozmysleli. Nadchla nás krásná prosklená lodžie v horním patře, ale vůbec jsme se nezamysleli nad tím, jak sklo zvenčí umýt. Tohle jsme začali řešit, až když jsme se zabydleli a lodžie začala být docela špinavá. Kdo by tušil ,že budeme potřebovat někoho na mytí oken Brno?

Čistá oknaLeštění okennanoimpregnace oken

Měli jsme stále kontakt na předchozího majitele, takže jsme mu zavolali a ptali se na to, jak to řešil on. Dozvěděli jsme se, že po několika nepovedených pokusech umýt lodžii svépomocí ze žebříku nakonec objednal firmu vybavenou na výškové práce. Řekl, že nám může dát na firmu kontakt, ale že nebyl s její prací zrovna dvakrát spokojený. Proto by nám doporučoval obrátit se na někoho jiného. To jsme také udělali.

Není úklidová firma jako úklidová firma!

O kompetentnosti firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Brno jsme byli přesvědčeni hned od začátku. Výborně nám vyhovovala. I všechny podmínky pro nás byly vyhovující, a když jsme viděli úžasnou kvalitu její práce, nebylo už o čem přemýšlet. Mohli jsme být spokojení. Vybrali jsme si ty nejlepší.

Okna bez vodního kameneMytí oken ve výškáchMytí oken s horolezeckým postrojem

Manželka se snažila jejich prací inspirovat, ale podle mě jí to moc nejde. Nedovolil bych si jí to říct, ale jsem přesvědčený, že okna, která umyje ona, vypadají v porovnání s umytou a vyleštěnou prosklenou lodžií zanedbaně. Vím, že to není tím, že by se manželka nesnažila, ale pracovníci A SERVISU jsou přece jenom odborníci v tom, co dělají, a mají na to už vypracovaný ten potřebný grif. Taky si myslím, že by se manželka musela do leštění mnohem více „opřít“, aby to zvládla tak skvěle. Za nás tedy můžeme jedině doporučit Mytí oken Brno.

Světlo v doměVýhled jako z pohádkyJak vyleštit okna

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *