Okna, mytí Brno

Pokud máte okna špinavá, nebo jen chcete provést generální úklid, „Výškové práce Brno“ si s tím poradí

Mytí skleníků Jmenujeme se A SERVIS LIPKA, s.r.o. a klientům nabízíme komplexní škálu umytí oken. Jsme pečliví, takže neexistuje situace, aby vám naši pracovníci umyli třeba jen skleněné části a rámy nechali být. Konkurence je velká, proto se od ostatních firem chceme odlišovat touto pečlivostí a precizností. Poskytujeme mytí oken, čištění oken a leštění oken se zmiňovaným perfektním umytím rámů a parapetů. Ačkoliv je logické, umýt i součásti oken, ne jen prosklené partie, není to pro ostatní úklidové firmy pravidlem. Což naše společnost nechápe, protože to považujeme za samozřejmost. Pokud si nás na umytí oken zavoláte, a může se jednat o jakýkoliv (ať už menší či větší problém) naši pracovníci si s tím poradí. Můžeme se totiž pyšnit opravdu kvalifikovaným profesionálním personálem.

Naši pracovníci jsou odborníci a jsou do práce zapálení, což dokládá také jejich touha se v oboru dále vzdělávat. Navštěvují pravidelná školení a osvojují si nové technologie, které věda přinesla. Naše společnost totiž v žádném případě nechce zůstat v bodě, ale stále se zlepšovat, aby mohla nabízet klientům perfektní výsledek. Pokud si nás domů zavoláte, jako to udělala nedávno například rodina z toho důvodu, že mají po bytě spoustu květin. A zejména mají zaplněné vnitřní i venkovní parapety, tak rostliny okna umažou, okna pak působí umaštěně. Naše práce probíhá následovně, zavoláte naší operátorce, ta vám vysvětlí, jak bude zákrok probíhat a nabídne několik termínů tak, aby se vám to co nejlépe hodilo. Pracovníci k vám pak přijedou a nejprve začnou mytím oken, ke kterému používáme čistý rozmývák.

Následně…

Mytí zimních zahrad Následně pokračují důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou ještě  leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem se nám osvědčila tato vlastní technologie, kterou jsme nazvali trik suchého leštění. Pro nás je zásadní, aby byla okna průzračně čistá a aby výsledek zákazníkovi vydržel co nejdéle, proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. Je to náročnější postup, ale nám jde o perfektní výsledek, jak už jsme zmiňovali, ne jen dobrý nebo průměrný. Od toho se odvíjí také použití chemie, jak jsme říkaly výše, k leštění zásadně žádné přípravky nepoužíváme, v jiných případech naše společnost používá pouze značkové kosmetické přípravky, u kterých má spolehlivě ověřeno, že jsou účinné, ale navíc nijak nemohou porušit skleněnou výplň okna, ani jeho další části.

Dalším kladem naší společnosti, který doufáme nevyzní jako chvástání, je již zmíněný pečlivý, precizní a profesionálně vyškolený personál firmy Okna, mytí Brno, na který se můžeme vždy spolehnout, že odvede perfektní výsledek do detailu vyšperkovaný. V kombinaci s našim know-how se jedná o nepřekonatelný efekt, kterého byste v domácnosti stěží dosáhli. Proto se snažíme klientům říct, že je moderní doba, a volný čas mohou využít lépe než jsou hodiny strávené úklidem v domácnosti. To můžou přenechat odborníkům z A SERVISU.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *