mytí oken Plzeň

Pro koho „Výškové práce Plzeň“ nepracoval, ten neví, co to jsou skutečná čistá a lesklá okna

Práce ve výškách Spolupracujete-li delší dobu s někým, můžete díky tomu mít pocit, že už se navzájem docela dobře znáte a že si navzájem můžete věřit. V takových situacích je možné, že pocítíte určitou odpovědnost za osud toho druhého. Cítíte jistou míru loajality a kvůli tomu možná přestanete hledět na své zájmy. Abych byl konkrétnější, naše společnost takto už delší dobu spolupracovala s jistou úklidovou firmou, která se starala o mytí oken ve výškách.

Spolupráce trvala pár let, v poslední době už se ale kvalita služeb firmy začala dost propadat. Ze začátku bylo vždycky vše v naprostém pořádku a bez jakýchkoliv problémů, ale časem už to nebylo jako dřív. Možná už jsme jim zevšedněli a říkali si, že nás mají po tak dlouhé době jisté. Možná se stalo něco jiného. Ale navenek se to projevilo ohromnou nespolehlivostí firmy. Termíny, které dříve relativně dodržovala, už nyní absolutně nerespektovala. Její zaměstnanci přijížděli v nevhodné doby. Začali svou práci dělat mnohem rychleji, jenomže to se projevilo na kvalitě. Okna byla upatlaná a velice špatně vyleštěná.

Snažili…

Mytí výloh Snažili jsme se s firmou o stavu spolupráce promluvit, ale nechtěli nás poslouchat. Působilo to na nás, jako kdyby oni byli naším zákazníkem a dělali nám svou zakázkou laskavost. Začalo to být velice nepříjemné, a proto jsme se rozhodli a spolupráci s nimi jsme ukončili. Firmu, která by je zastoupila, jsme našli rychle. A mytí oken Plzeň vůbec nesdílel stejně protivné manýry jako tomu bylo u předchozí firmy. Choval se k nám tak, jak se chovat máte, když si chcete zákazníka udržet.

Kromě výborné komunikace a ochotného přístupu je A SERVIS LIPKA, s.r.o. výjimečný i skvěle provedenou prací. Nejsou to jen výborně čistá okna, ale především úžasně vyleštěná skla, čím se může po právu chlubit protože okna po jejich umytí každý obdivuje. A za tím nestojí žádné kouzelné přípravky, ale jen píle a důkladnost pracovníků.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *