Ostrava Koberce, čištění

Snadné odstranění památek po domácích mazlíčcích

čím vyčistit koberecVelké množství lidí si pořídí mazlíčka – psa či kočku do bytu a už příliš nepřemýšlí nad dopady jaké může zvíře mít na vybavení a zařízení bytu. Nejenže zvíře může vše rozkousat či poškrábat, často hlavním problémem můžou být chlupy. Zvíře samozřejmě přirozeně líná a ztrácí srst, která se usazuje kde je možné. Pokud je v bytě koberec zbytky srsti se téměř určitě budou usazovat v něm. Chlupy v kombinaci se zbytky kůže a potravin pro mazlíčka tvoří ideální prostředí pro množení roztočů a mikrobů. Z takto znečištěného prostředí se rodí nejrůznější dýchací onemocnění, astma a alergie u lidských obyvatel.

Co je tedy nejlepší udělat? Nejlepší je samozřejmě prevence – pravidelně mazlíčka kartáčovat, omývat a v případě psa venčit. Důležité je také stanovit hranice kam mazlíček může a kam už ne, případně koberce nahradit jinou podlahovou krytinou, na které se chlupy nebudou tolik usazovat. A samozřejmě pravidelně udržovat v bytě pořádek.

Co ale…

jak vyčistit koberecCo, ale dělat když už je koberce zanesený a chlupy jsou všude? Nejefektivnější je objednat služby profesionální společnosti, která se úklidem a čištěním podlahových krytin zabývá.

Tyto společnosti mají totiž profesionální vybavení v podobě velmi účinné ale přitom šetrné chemie a strojů přímo určených k čištění podlah. Velmi kvalitním pomocníkem se znečištěným kobercem je kotoučový stroj. Jeho masivní kartáče dokážou chlupy z koberce vyčesat na povrch a chemii zapracovat do každého vlákna a tím perfektně vyčistit každou nečistotu. Ale hlavně použitou chemií koberec zbaví všech zdraví škodlivých mikroorganismů a tím koberec vydezinfikuje. Výsledkem je čistý, nadýchaný koberec, který jako bonus krásně provoní celý váš byt díky chemii.

A jaká to může být firma? Například Ostrava Koberce, čištění je to totiž společnost s velmi dlouhou tradicí na našem trhu a nesmírným množstvím zkušeností. Navíc mají jen samé pozitivní recenze na svých internetových stránkách od spokojených zákazníků a že jich není zrovna málo. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *