Okna, mytí Praha

„Výškové práce Praha“ je maximálně spolehlivá firma, která se postará o čistotu vašich oken

Výškové mytí oken Umývání oken ve výškách v budově našeho podniku už několik let zajišťuje firma Okna, mytí Praha. Je skoro neuvěřitelné, že si po celou tu dobu dokáže udržovat stále skvělou úroveň. Nikdy nezakolísala a pokaždé na ní bylo stoprocentní spolehnutí. Oproti firmě, se kterou jsme spolupracovali dříve, je to nesrovnatelně lepší kvalita, dalo by se říct, že je možná nedostižná. Protože předchozí firma byla ze začátku dobrá ale později začalo ubývat na kvalitě jejich služeb. A tak jsme rádi že nyní máme firmu na kterou je spolehnutí.

Velice si na firmě ceníme toho, že dokáže zajistit svým zaměstnancům bezpečné podmínky pro práci, takže jsme nikdy nemuseli řešit situace, kdy se něco stalo, nebo dokonce ani situace, kdy k něčemu mohlo dojít málem. To se může stát každému, ale s touto firmou jsme to ještě nikdy nezažili. U předchozí firmy to bylo na denním pořádku a stejně se z toho nikdy nepoučili.

Když…

Mytí skleníků Když mě kolega z branže požádal o radu, kterou úklidovou firmu pověřit mytím oken ve výškách, nezaváhal jsem ani na vteřinu a doporučil A SERVIS LIPKA, s.r.o. Nerad dávám doporučení, protože každý má jiné požadavky a jinou představu o tom, co je kvalitní, ale u této firmy jsme si byl na sto procent jistý, že doporučuji to nejlepší, co můžu.

U nás jsme s jejich mycí četou nanejvýš spokojeni. Práce je pokaždé skvěle odvedená, lépe umytá a vyleštěná okna jsem snad nikdy nikde neviděl. I můj známý, kterému jsem firmu doporučil, si ji nemůže vynachválit. Už několikrát mi děkoval, že jsem ho přivedl k někomu tak výbornému a spolehlivému.

Říkal, že mu tak odpadlo spoustu starostí, není zvyklý na to, že by spolupracoval s někým, na koho by se mohl až tak spolehnout, je to pro něho velká úleva. Já to cítím úplně stejně. Je to neuvěřitelně osvobozující, když můžete alespoň jednu starost vypustit a vůbec se tím nezabývat.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *