Čím odstranit plíseň

S odstraňováním plísní neotálejte, je možné se jich zbavit docela brzy. Protiplísňové nátěry Brno

Jak dostat plíseň pryč z fasádyPořád jsem poslouchal kamarády, jak si stěžují, že se jim zase v bytě objevily plísně, a oni neví, co s tím dělat. Říkal jsem si, že to musí být hrůza bydlet v takových nekvalitně postavených domech. A myslel jsem si, jaké mám štěstí, že bydlím v poctivě postaveném rodinném domku. Kde se nic takového neobjevuje.

Jenomže přísloví „Nechval dne před večerem“ má něco do sebe. První zimu poté, co jsme vyměnili okna, jsme se s plísněmi začali potýkat také. Přátelé, kteří s tímto problémem bojovali déle než my, byli schopni poradit alespoň v tom, co na plísně nezabírá. Když mi vyjmenovali všechny možné protiplísňové prostředky, které jim nepomohly, začal jsem to vidět bledě. Vždyť právě na protiplísňový přípravek jsem sázel ze všeho nejvíc.

Další…

Jak odstranit žluté skvrny a plísně na stropěDalší možností bylo pustit se do stavebních oprav a zjistit zásadně Čím odstranit plíseň, které někdy v podobných případech pomáhají, ale co jsem měl dělat, když jsem nevěděl, v čem přesně je problém? Tušil jsem jen spojitost s plastovými okny, ale vyměňovat nová okna za stará byl nesmysl.

Když jsem se doslechl o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., která lidem s podobnými problémy pomáhá. Ani chvíli jsem neváhal a domluvil s nimi schůzku v našem domě. Bylo mi řečeno, že hlavní chyba je ve špatné ventilaci. Plastová okna těsní až příliš a já málo větrám, logicky to pak musí vyústit zvýšenou vlhkostí a plísněmi v domě.

Chybu s větráním jsem napravil. A SERVIS se postaral o likvidaci plísní a navrch mi ještě ošetřili stěny LSG protiplísňovým nátěrem, aby bylo jisté, že se pro plísně v našem domě už nevytvoří vhodné podmínky. Od té doby jsem se stal mezi přáteli hvězdou. Která s plísněmi zatočila, jen pár týdnů po tom, co se objevily.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *