Čištění, Praha 9 koberce

Strojové čištění si dokáže poradit s čímkoli. Dokonce i s ústní vodou. Tepování koberců, sedaček Praha

jak vyčistit koberecZdravím, nedávno jsem měla tu příležitost spolupracovat s úklidovou firmou Čištění, Praha 9 koberce, kterou jsem si najala, aby mi v obýváku vyčistili koberec od ústní vody. Používám ji denně a vždycky ji necháme  ústech nějakou dobu působit. Ale nevyplatilo se mi to tehdy, kdy jsem se dívala na vtipný film, který jsem ještě předtím neviděla. Takže mě překvapil opravdu vtipnou scénou. No a já ústní vodu smíchy vyprskla. A skončila na světlém koberci. Sytě modrá ústní voda na koberci je fakt něco, co asi úplně nechcete. Hned jsem popadla mýdlo a kýbl s vodou, protože jsem doma zrovna žádné speciální čisticí prostředky na koberce neměla. Ale jediné, čeho jsem docílila, že jsem skvrnu snad jen více rozmatlala mi bylo jasné, že na to bude potřeba si najmout nějakou úklidovou firmu.

Manžel měl být pryč celý týden, tak jsem to musela řešit bez něj. Protože jsem nechtěla, aby skvrna ještě více zaschla. Sedla jsem si k internetu a hledala tam nějakou úklidovou firmu, která by to vyčistila. Protože nikdo z mých známých o nikom nevěděl. Na počítači jsem strávila asi hodiny, než jsem přečetla všechny recenze a diskuze, ale stálo to za to. Objevila jsem tam úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ne, že by mi trvalo tak dlouho, než jsem ji tam našla, protože byla hned na prvních příčkách vyhledávání. Ale chtěla jsem si ověřit její reference a za celou tu dobu jsem na ni nenašla ani jednu negativní recenzi, tak jsem věděla, že to bude to pravé. A jejich zaměstnanci mi skutečně dokázali koberce vyčistit.

Použili…

čím vyčistit koberecPoužili na to strojovou metodu, po které modrá barva z koberce zmizela a koberec vypadal úplně jako nový. Byl krásně nadýchaný a vypadal, jak kdybychom ho koupili před týdnem a ne před třemi lety. Četla jsem, že je strojová metoda čištění časově náročná, ale ani mi nepřišlo, že by jim to nějak extra dlouho trvalo, což bylo takovou výhodou, protože nikdo nechce celý den strávit tím, že bude hlídat pracovníky nad čištěním koberce. U řemeslníků by to bylo samozřejmě něco jiného. Zaměstnanci této firmy byli navíc velmi milí a vstřícní, takže nemám jedinou stížnost.

Jediné, co mi prvně trochu vadilo, byla cena, protože to nebylo zrovna nejlevnější, jak vynikající práci odvedli, ale protože odvedli opravdu vynikající práci, stála ta investice za to. Navíc strojová metoda je i fyzicky náročná a kvalitní kosmetika, kterou se koberec čistí, také není nejlevnější, takže je potřeba vzít v úvahu i tyto faktory, než člověk začne dělat soudy nad cenou této služby. Ten koberec patří k mým oblíbeným kouskům vybavení v ložnici a jsem ráda, že se našel někdo, kdo mi ho dokázal vyčistit.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *