Čištění, Praha 9 koberce

Strojové čištění koberců je nejlepší technikou na jejich udržování. Tepování sedaček Praha

hloubkové čištění kobercůV našem školním kinosále každý pátek promítáme filmy pro děti z našich družin. Je to takové vylepšení družinového programu a všechny děti to mají moc rády. A upřímně, já to mám ráda také, že si jeden den v týdnu oddychnete, nemusíte s nimi nic moc dělat, protože koukají na pohádky. A já navíc z pohádek nikdy nevyrostla, takže mě to taky moc baví sledovat. Disneyovky prostě podle mě nikdy z módy nevyjdou. Ale máme v kině všude koberce a už začínali být docela špinavé, tak jsme se rozhodli, že je vyčistíme. Ale neměli jsme doposud s žádnou úklidovou firmou zkušenosti, tak jsme nevěděli, kam se obrátit. Takže jsme hledali na internetu firmu, která by měla dobré reference.

A nakonec se nám nejvíce líbila úklidová firma Čištění, Praha 9 koberce i když patřila sice k těm nejdražším, ale zase měla opravdu velké množství pozitivních ohlasů, takže jsme si řekli, že to nebude moc velký risk a vyhozené peníze k tomu. Takže jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na datu, kalkulaci a všech ostatních detailech. Slečna, se kterou jsme mluvili po telefonu, byla moc milá a hned druhý den nám poslala koncept zakázky. Jejich přístup k vyřízení našich požadavků a rychlost jednání na nás udělal moc dobrý dojem a začínali jsme z nich být nadšení, a to ještě se nepustili ani do čištění našich koberců. V domluvený den přijel jejich tým zaměstnanců a pustili se do práce.

Nejprve…

strojové čištění koberceNejprve aplikovali kvalitní chemii, čímž koberec dezinfikovali a zbavili jej nečistot. V další fázi použili kotoučový stroj, který dokonale vykartáčoval povrch koberce. A nakonec vše vysáli kvalitním vysavačem, který tak koberec zbavil všech nečistot, koberec vysušil prakticky do sucha a byl hlavně krásně čistý a beze skvrn. Byli jsme nadšení. A nejen z jejich práce, ale i z jejich zaměstnanců. Byl to opravdu skvěle proškolený a sehraný tým, všichni byli neskutečně milí a vstřícní, s čímž jsem se doposud u jiné firmy nesetkala. Bylo vidět, že jim nejde o to svou práci udělat co nejrychleji a zmizet.

Je vidět, že si tato firma zakládá nejen na kvalitě jejich služeb, ale i na profesionálním a milém přístupu, protože mě nenapadá opravdu nic, co bychom zaměstnancům mohli vytknout. Odvedli vynikající práci a my je můžeme všem jedině doporučit. Navíc nabízí i řadu dalších služeb, což je dokazuje jejich profesionální zázemí a široké pole působnosti. S kolegy víme, že když budeme cokoli potřebovat, tak se na nikoho jiného obracet nebudeme. Já jejich služby začala využívat i doma a jsem moc spokojená. Takže pokud poptáváte cokoli z úklidových služeb, tohle je to nejlepší místo, kam se můžete obrátit. A SERVIS LIPKA, s.r.o

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *