Praha 10, čištění koberců

Strojové čištění koberců si poradí i s olejíčkem na pleť. Strojové čištění v Praze

Praha 10, čištění sedačekKdyž se moje kamarádka vrátila po roce z Ameriky, přivezla mi spoustu hezkých dárečků. A protože hodně přesedlalo na bio kosmetiku, tak mi jí hodně dovezla. Já se přiznám, že jsem se o bio produkty nikdy moc nezajímala, ale přivezla mi mrkvový olejíček na pleť, který byl opravdu výborný.

 

Praha 10, čištění potahů

Měl takovou tmavě hnědou barvu a pleť po něm byla krásně vláčná. Ale bohužel, jednou se mi ho povedlo vylít. A nešlo to vyčistit, protože ta skvrna byla tmavá a mastná k tomu. Zkoušela jsem s tím dělat všechno možné, ale prostě jsem to nedokázala dostat dolů. Nakoupila jsem i drahé saponáty na tu nejodolnější špínu a nic.

 

Bála jsem se na to vzít hrubý kartáč, abych nějak koberec nepoškodila, protože jsem ho neměla ani půl roku. Nakonec jsem si řekla, že to prostě nevyčistím, že je potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Nerada utrácím za věci, které si umím obstarat sama, ale tohle bylo skutečně mimo moje možnosti. Sedla jsem si proto k internetu a hledala nějakou úklidovou firmu, která by měla dobré ohlasy, aby to nebyly vyhozené peníze. A asi po hodině čtení všeho možného jsem vybrala firmu Praha 10, čištění koberců.

hloubkové čištění potahůZezačátku jsem tou firmou příliš nadšená nebyla…

hloubkové čištění

Zezačátku jsem tou firmou příliš nadšená nebyla, protože když jsme se domlouvali na termínu a kalkulaci, tak jsem zjistila, že vyčištění koberců bude stát ne zrovna málo peněz, ale když jsem si znova přečetla všechny ty recenze, přemluvilo mě to. A když jsem potom viděla, jak koberec vyčistili, tak mi té investice už nebylo líto vůbec. Koberec byl dokonale vyčištěný, fakt by na něm člověk nepoznal, že na něm byl hnědý mastný flek. Vypadal skoro jako nový.

 

Zaměstnanci této úklidové firmy byli navíc velmi milí a příjemní, takže ji můžu všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit. Hlavně se nesmíte nechat odradit tou vyšší cenou, protože lidé z A SERVIS LIPKA, s.r.o. odvádí opravdu vynikající práci, která za to stojí. Koberec navíc vydržel čistý dlouho a nově vzniklá špína jde mnohem lépe dolů. Takže raději, než abych kupovala koberec nový, tak jej pravidelně necháváme čistit od této firmy. Ale říkám, není to potřeba často, protože koberec vydrží čistý opravdu dlouho.

 

Nabízejí i celou řadu dalších služeb, například čištění podlah, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. Což je určitě super, protože to u nich máte hezky vše na jednom místě a to se zárukou té největší kvality. A jejich zaměstnanci jsou velice příjemní. A je s nimi vynikající domluva, takže mě skutečně nenapadá nic, co bych firmě mohla vytknout. Za mě dostávají pět hvězdiček. A ještě jednu navíc pro štěstí.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *