Brno podlahy, čištění

Strojovým čištěním získala cestovní kancelář podlahy jako ze škatulky. Čištění podlah Brno

jak vyčistit podlahuKdyž jsem před lety s cestovní kanceláří začínal – byla to příchuť velkého dobrodružství a každodenního objevování. Výrazně mi pomohl můj skvělý bratr, který žil v zahraničí již nějaký ten čas. Takže základní „grify“ jsem získal od něho – našeho věčného rodinného tuláka.

Jistě, samotný model firmy je jedna věc, ale prostory pro podnikání je záležitost další. Na samotném začátku jsem proto využil prostory našeho paneláku, kde se dalo využít prázdné přízemí. Navíc v té době se mnoho věcí ještě bralo, takříkajíc pionýrsky. Takže nikdo příliš neřešil kde a jak sedím, a drtivá většina důležitých záležitostí se řešila doslova na koleně.

Lidé se v té době zkrátka chtěli podívat za – konečně otevřené hranice – a vznikající cestovní kanceláře, včetně té mojí, se jim to snažily umožnit a především ulehčit. Tyto řádky jsou psány s jistou dávkou nostalgie a velmi zjednodušeným způsobem – byly to opravdu kouzelné, i když poměrně složité, ale v dané době fantastické a neskutečně inspirativní časy.

Dnes…

čím vyčistit podlahuDnes – ty uplynulé roky již ani nechci počítat – stále žiji cestováním a mojí fungující firmou. Přirozeně, že se během těch let podstatně rozrostla, má několik zaměstnanců, jiné prostory, jiný obrat, jiné starosti a zcela jiné – mnohem náročnější klienty.

Moje cestovní kancelář již sídlí v novém obchodním centru. Takže nás denně navštíví značné množství zákazníků. Moji zaměstnanci se samozřejmě v práci nepřezouvají. Neboť reprezentovat firmu v bačkorách nepovažují vůbec za profesionální a důstojné. Je proto docela pochopitelné, že u nás podlahy dostávají řádně zabrat – mnohdy více, než je zdrávo.

Obzvlášť zimní měsíce si na vzhledu vybírají tu nejvyšší daň. Stačí trošku toho „městského sněhového nadělení,“ občas nějaký ten led či rozbředlý špinavý sníh a nekonečné množství posypové soli… Přesto, že se majitel centra obvyklým způsobem snaží podlahy udržovat, bývá často jejich vzhled slušně řečeno „unavený.“ Nakonec, co může moje firma, která patří k jedné z mnohých, očekávat od každodenního, více či méně paušálního čištění?

Před…

cena čištění podlahPřed několika týdny, když jsem z firmy odcházel jako poslední, mě pohled na podlahu téměř šokoval. Takže již při cestě domů jsem v autě a v dopravní zácpě uvažoval, že je nejvyšší čas dopřát podlahovým prostorám pořádné vyčištění – byť si to zaplatím sám! Každý klient přece nakupuje i podle jiných kritérií, než-li jsou jenom ceny služeb či přívětivý úsměv.

Jelikož jsem o oblasti čištění podlah neměl prakticky žádné vědomosti, musel jsem se spolehnout na webové stránky a jejich neomezené dávky informací. Začal jsem tedy pátrat po dobré – nejlépe profesionální firmě, která má v tomto oboru nejen skvělé jméno, ale také zkušenosti, špičkové odborné znalosti a mnohaletou praxi.

Prošel jsem několik diskuzních fór, různé stránky a portály, až se mi na monitoru objevila úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA. U jejího jména mne zaujalo skutečně velké množství kladných ohlasů a pořádný kopec doporučení, poděkování a pozitivních reakcí. Jelikož jsem člověk, který se rád řídí instinktem a prvním dojmem, získala okamžitě moje sympatie. Hned druhý den jsem se s nimi spojil, a již po prvních větách mi bylo jasné, že mne opět můj instinkt nezklamal!

Velmi…

čištění podlah cena za m2Velmi příjemná a vstřícná slečna nebo mladá paní v telefonu, měla dokonalý přehled o celém systému práce ve společnosti A SERVIS LIPKA. Takže mě hned a přesně zorientovala, jakým způsobem nejlépe vyřešit můj podlahový problém. K mému příjemnému překvapení jsme se bez potíží dohodli na večerním termínu. Neboť moje cestovní kancelář má otevřeno déle, než-li je obvykle stanovena klasická pracovní doba.

Získal jsem navíc dostatečnou představu o přesném čase a cenové kalkulaci. Pravdou je, že se finančně nejednalo zrovna o „nejlidovější cenu,“ ale deklarovaná kvalita pro mne vždy znamenala, že pokud chci získat to nejlepší – znamená to logicky obětovat na nákladech o kousek více. A v tomto případě se nejednalo o nikterak dramatickou cenu, kterou by nevyvážily pozitivní reakce a doporučení ostatních klientů.

Pokud to tedy zjednoduším – zůstávalo již jen počkat na den D, a těšit se na profesionální odborníky z úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění a voskování podlah Praha, kteří našim nevzhledným podlahám vrátí jejich původní vzhled. Navíc je řádně ošetří a dodají přiměřenou dávku „adrenalínu,“ aby úspěšně zvládaly další týdny a měsíce značné zátěže.

A co…

krystalizace mramoruA co tedy naše podlahy čekalo? Všeobecně řečeno – podlaha je skvělá věc, jednoduše se udržuje, je odolná vůči různým mechanickým i chemickým vlivům, vykazuje vysokou míru praktičnosti a uživateli nabízí mnohé další nezanedbatelné výhody. To vše jsou argumenty, které podlahy pasují do role vyhledávaných a oceňovaných prvků v každém interiéru.

I z těchto důvodů mnozí z nás nedají na řešení v podobě podlah dopustit. Přičemž příliš nehraje roli, zda-li se jedná o dřevěný masiv, vinyl nebo dizajnovou dlažbu. Podlaha je jednoduše účelné, moderní a velice žádané řešení, které prokazuje za každých okolností výborné služby.

Proto také možná myšlenka, že i ta nejlepší podlaha vyžaduje potřebnou dávku přiměřené péče – zvedne některým z nás obočí v nedůvěřivém údivu. Velká většina majitelů či uživatelů kvalitní podlahy si totiž myslí, že na ošetření jejího povrchu postačí pořádné koště, kbelík s vodou, nějaký ten lepší saponát a hadr.

Ano…

čištění průmyslových podlahAno, určitou dobu to tímto způsobem řešit lze, ale v konečném důsledku je to přece jen velice málo. Nezapomínejme, že podlaha každodenně snáší obrovskou zátěž, změny teplot, nečekané ataky mechanického či chemického typu a čelí i mnoha dalším vlivům. Zkrátka není toho vůbec málo s čím se neustále střetává.

Nezapomínejme taky vzít do úvahy problémy, které postupně narůstají vlivem času – i podlaha stárne jako všechno kolem nás. Takže začne ztrácet část svých původních vlastností jakými jsou barva, odolnost či materiálová kvalita. Díky odbornému ošetřování můžeme tento proces výrazně zpomalit a oddálit tak jeho konečné projevy.

Takže je dobré si zapamatovat krátkou poučku. Nikdy žádnou podlahu nečistíme bez znalostí příslušného postupu a chemických přípravků! Právě použití neověřeného, cenově „lákavého“ čistidla bývá až příliš často začátkem problémů, které – bohužel – mnohdy vedou k nepříjemnějším koncům, než-li je nedostatečně čistá podlaha…

Všechny…

čištění litých podlahVšechny znečištěné podlahy vyžadují odborné, technologicky prověřené čistící postupy. Většina z nich je v případě neodborného zásahu náchylná na různá poškození. Vyplatí se určitě také zdůraznit, že každá čistící firma vždy nepřináší očekávaný výsledek – proto se vyplatí, aby si klient předem ověřil skutečnou kvalitu firmy, kterou hodlá oslovit.

Opravdu zkušená a specializovaná čistící společnost disponuje dlouholetými a prokazatelnými zkušenostmi, vysokou odborností a rovněž prověřenými způsoby využití moderní čistící technologie, díky kterým je možné naplnit očekávané představy klientů.

Mezi tyto profesionální firmy patří také úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA. Již více jak 20 let se věnuje profesionální údržbě, ošetření a čištění podlah na takové úrovni, že získala mezi zákazníky velmi zvučné renomé a její jméno je spojováno s nejvyšší kvalitou úklidových služeb. Svoji technologii čištění podlah realizuje za pomoci výkonného a nadmíru spolehlivého kotoučového stroje.

Díky…

čištění podlah v domácnostiDíky tomuto účinnému zařízení dokáže firma A SERVIS LIPKA detailně a do hloubky vyčistit jakýkoliv typ podlahy. Takže spolehlivě vyčistí a odborně dá do pořádku plovoucí podlahy, podlahy z masivu, kamenné nebo betonové plochy stejně tak kvalitně, jako povrchy z marmolea, vinylu či dříve tradičního linolea.

Tato společnost svůj technologický postup čištění podlah zahajuje poctivým, ale zároveň šetrným vydrhnutím celé plochy – přirozeně, že za použití účinné, moderní a vysoce kvalitní chemie. Vlastní nasazení kotoučového stroje představuje první etapu čištění. Výkon tohoto nepostradatelného pomocníka je klíčovým prvkem, díky kterému lze realizovat celkové hloubkové i detailní čištění.

Druhá etapa je zase tou „pravou parketou“ pro extremně silný – ale k povrchu podlahy ohleduplný a šetrný vysavač. Síla, spolehlivost a mimořádná funkčnost i toto zařízení staví do role dalšího nenahraditelného pomocníka. Jeho sací síla dokáže důsledně odstranit všechny uvolněné nečistoty, mnohaletou zašlou špínu, včetně odolné mastnoty, která se v podlaze postupně usazuje.

Spolehlivě…

čištění všech druhů podlahSpolehlivě odsává rovněž vodu, která se na ploše udržela. Po ukončení vysávání je již podlaha dokonale čistá a hygienicky vydezinfikovaná. Již tato skutečnost představuje rozdíl mezi ostatními čistícími metodami a kvalitními profesionálními postupy, které svým klientům nabízí společnost A SERVIS LIPKA. Přes tyto, již na první pohled patrné kvalitativní rozdíly – odborní pracovníci této společnosti ještě jednou – celou precizně vyčištěnou podlahu pečlivě umyjí, ale pouze čistou vodou, ptáte se proč? Jedná se o důležitý krok. Neboť tímto způsobem se povrch podlahy neutralizuje před účinky chemického čistícího prostředku. Pro klienta z toho vyplývá jeden poznatek – kdo deklaruje skutečnou kvalitu – nesmí zapomenout ani na sebemenší detail, který by mohl konečný výsledek jeho činnosti negativně ovlivnit.

Zákazníci společnosti A SERVIS LIPKA vědí, že všichni její pracovníci jsou profesionály s výjimečnou praxí v daném oboru. Každý z nich ovládá nejen postupy čištění a klíčové technologické kroky, ale mají také samozřejmý přehled a představu o chemických přípravcích, které jsou vhodné a bezpečné k použití pro daný typ podlahy.

Při…

kdo vyčistí podlahyPři procesu profesionální údržby podlah – úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění a voskování podlah Brno, většinou volí čistící chemické přípravky zásaditého typu, je ovšem samozřejmostí, že také používá čistící prostředky, které mají kyselé chemické složení – tyto látky jsou vhodné  při likvidaci zbytků cementu, vápna nebo ostatních materiálů, které se používají při stavebních pracech.

Na úklidovém trhu se nyní pohybuje mnoho firem, které se věnují čištění podlah profesionálně. Některé z nich, ale očekávání klienta nenaplní. Podlahu sice ošetří, ta ovšem po jejich zásahu zůstává drsná a matná. Často se i objevují stopy po mechanickém nebo chemickém poškození. Společnost Brno podlahy, čištění naproti tomu garantuje, že při použití vlastního jednokotoučového hloubkově čistícího stroje a účinné, přitom šetrné speciální chemie, rozhodně k podobným situacím nedochází!

Neoddělitelnou…

voskování podlahNeoddělitelnou součástí kvalitně ošetřené podlahy je její navoskování. Firma A SERVIS LIPKA realizuje voskování v procesu fluatace, kdy se za pomocí stroje nanese kvalitní typ průmyslového polymeru, který zabezpečí, že podlaha bude odolná proti rychlému zašpinění a zachová si dlouhou dobu dokonale působivý vzhled.

Podlahy se ošetřují především pololesklým, případně matným, a to velice kvalitním a odolným voskem německé výroby – značky PKD. Tento průmyslový vosk dokáže podlaze zajistit nejen optimální a dlouhodobou pružnost. Ale také důležitý protiskluzový efekt.

Vosk nabízí vlastnosti vynikajícího protektoru. Takže podlaha získává značnou odolnost a jen tak snadno se nepoškodí. Protiskluzový efekt navíc zvyšuje míru bezpečnosti při vlastním pohybu po podlaze, což jistě každý uživatel náležitě ocení. Klient také velice brzy zjistí, že navoskovaná podlaha se mnohem komfortněji udržuje, přičemž chodidla nohou nezanechávají nikde žádné otisky.

Technologicky…

fluatace podlahyTechnologicky pečlivě připravenou, dokonale čistou a suchou podlahu, úklidová společnost A SERVIS LIPKA voskuje dvakrát až třikrát. Cílem je vytvořit jednolitou, odolnou a spolehlivou vrstvu průmyslového polymeru, která zajistí očekávanou pružnost a protiskluzové vlastnosti. Přičemž zároveň ochrání celkový vzhled vyčištěné podlahy.

Lze tedy podtrhnout, že metoda čištění podlahy jednokotoučovým strojem, unikátní chemii a výkonným vysavačem, kterou svým klientům nabízí A SERVIS LIPKA reprezentuje nejen mimořádnou kvalitu, ale rovněž progresivní a komplexní systém ošetření každé podlahy. Její povrch tak zůstává dlouhodobě čistý, odolný a pružný. Přičemž je připravena odolávat každodennímu zatěžování a náročnému používání.

Zákazník firmy A SERVIS LIPKA si tak uvážlivou volbou této moderní a ověřené čistící metody – jednoznačně zabezpečí nejen finanční úsporu, spokojenost a jistotu požadovaného výsledku. Ale především zjištění, že špičkovou úroveň kvality je třeba hledat zajména u skutečných profesionálních odborníků.

Určitě…

ceník čištění podlahUrčitě nyní nemusím hrát příjemně překvapeného. Neboť závěr příběhu o čištění podlah v mé cestovní kanceláři proběhl jednoznačně dle mého očekávání. Víte, je to stále takový malý zázrak, že ještě dnes existují společnosti se svými službami, které dokáží dodržet své dané slovo! Mohu vás ujistit, že úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA skutečně patří k těm firmám, které za každých okolností své slovo dodrží…

V určený den a čas, se u mne objevila dvojice dobře naladěných a usměvavých pracovníků. Ačkoliv již byla venku tma a většina firem a úřadů již měla dávno po pracovní době. Tito profesionálové ovšem byli dokonale připraveni a soustředěni. Takže během okamžiku začali s důkladným čištěním.

Všechno…

přípravky na čištění podlahVšechno běželo jako po másle – podlahy poctivě a precizně vydrhli, vyčistili a zbavili stop po obrovském množství kroků, od veškerých nečistot a zašlé špíny. Výkonným vysavačem potom odstranili nejen všechny uvolněné nečistoty, ale vysáli i poslední kapky vody, které na vyčištěné ploše ještě zůstaly.

Náhle byly podlahy jako vyměněné… S jistým časovým a technologickým odstupem potom následovalo voskování, které celý proces nejen završilo, ale dokonale doladilo. Povrch vypadal naprosto dokonale – nádherně lesklý, úžasně pevný a odolný proti poškrábání. Přičemž každý pohyb na takto ošetřené podlaze byl naprosto bezpečný a jistý.

Určitě…

Určitě nepřeháním, pokud řeknu, že jsem byl mnohem víc, než pouze spokojen – dokonce nadšený. Za své poctivé peníze jsem totiž získal údržba podlahyvýsostně špičkové služby. Které realizovali skuteční profesionálové a zkušení, naslovovzatí odborníci – zaměstnanci společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové hloubkové čištění a voskování podlah Praha.

Nelituji jediné koruny, tím spíše, že tato skvěle realizovaná služba vůbec nenarušila běžný denní rozvrh práce mých zaměstnanců. Ale hlavně nijak neomezila to nejcennější – naše klienty. Velice rád vám proto služby úklidové společnosti A SERVIS LIPKA doporučuji. Jelikož se jedná o špičkovou firmu profesionálů, kde jsou klient a jeho přání vždy na prvním místě!

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *