Graffiti Praha, čištění

Graffiti může postihnout kteroukoli budovu. Proto je lepší se spoléhat na ochranný nátěr fasády

jak na graffitiNa naší odborné vyšší škole se nám před dvěma měsíci stala velmi nepříjemná věc, a sice se nám tam objevilo graffiti. Samozřejmě nemůžeme říci, zda to udělal někdo z našich studentů, nebo někdo úplně cizí, ale přikláníme se, že to byl někdo cizí, protože snad někdo, kdo navštěvuje vyšší odbornou školu má už dost inteligence na to, aby si takové vylomeniny odpustil. Byla to nějaká změť šílených nápisů a čáránců, kterési dokonce nebyly čitelné, takže vám ani nemůžu říct, co přesně tam bylo. čím na graffiti

Ale muselo to zmizet, vypadalo to fakt hrozně. Ale nikdo z našich zaměstnanců nevěděl, co s tím. Takže jsem si sedla jsem si k internetu a hledala firmu, která se zabývá odstraňováním graffiti. A nejvíce se mi líbila úklidová firma Graffiti Praha, čištění, která nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i odstraňování graffiti. A i tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu vychvalovali. Nebyla sice úplně nejlevnější, ale měla jsem u nich díky recenzím alespoň záruku, že to nebudou vyhozené peníze.

 

Tak jsme jim zavolala a zařídila…

kdo odstraní graffiti

Graffiti Praha, čištění

Tak jsme jim zavolala a zařídila jsem si u nich čištění fasády. Graffiti díky bohu bez problému odstranili. Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti dalším takovým skvostům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Byly jsme s touto službou této firmy opravdu moc spokojení. Máme díky tomu jistotu, že už se s tím nebudeme muset potýkat, kdyby se tam ten blbec objevil znovu.

Byla jsem s jejich prací moc spokojená, takže přidávám tuto recenzi na internet, abychom pomohla dalším, kteří potřebují poradit ve výběru, protože jsme s touto firmou byli spokojeni opravdu ve všech ohledech. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a profesionální a s lidským přístupem, z čehož jsem byla opravdu nadšená. Vše vám vysvětlí a přesně řeknou, co dělají a tak podobně, zkrátka pak máte přehled, i když tomu vůbec nerozumíte. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, tak tady jste opravdu na té správné adrese. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže když budete potřebovat i něco dalšího, tak se na ně určitě obraťte. Jsem si jistá, že všechny jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování graffiti. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *