Brno podlahy, čištění

Podlaha jako ze škatulky. „Strojové čištění a voskování podlah Brno“

Před nějakou dobou jsme si s kamarádkou z vysoké založily vlastní školku. Není to školka jako taková. Je to jenom něco jako školka, ale to pro tento příběh vůbec není podstatné. Důležité je to, že jsme našly prostory. Školku vybavily a začaly provozovat. Chodí k nám sice jen pár dětí, ale i tak se nám docela daří. Samy na střídačku ve školce vaříme. To je pro rodiče našich dětí hodně důležité, protože je to veganská strava. Děti taky cvičí jógu a hodně se pohybují po venku.

Nenecháváme je sedět u televize, jak je jinde běžné. Zásadní pro rodiče našich dětí je i pořádek ve školce. Protože naše školka je dražší, než státem zřizované školky, požadují prvotřídní přístup. Ale taky prvotřídní pořádek. V tom nám pomáhá firma A SERVIS LIPKA s.r.o. Když jsme firmu vybírali, hledali jsme nějakou s kladnými referencemi Brno podlahy, čištění, však nebyla jediná firma, kterou jsme zkusili. Ale byla z nich nejlepší. Od té doby s nimi spolupracujeme pravidelně. Přesvědčila nás o tom už jejich první návštěva, kdy jsme je požádali o vyčištění podlahy. Smluvili jsme si tedy termín a oni přijeli s 50 kilovým kotoučovým strojem a pustili se do práce.

A my…

A my jsme se přesvědčili, že v A SERVISU jsou schopní zbavit jakýchkoliv nečistot téměř jakýkoliv povrch. Zbaví všech nečistot o kterých jste ani nevěděli různé povrchy. Od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Naštěstí pro ně ani není problém přechod mezi dvěma povrchy. To samozřejmě v budově školky je. A pracovníci A SERVISU měli za úkol vyčistit podlahy v celé budově. Takže přechody museli absolvovat.

Postupují vždy standartním postupem. Podlahu nejdříve důkladně vydrhnuli. A to pomocí účinných čisticích prostředků. Jejich výběru prý věnují zvláštní péči a pozornost. Poté co je podlaha důkladně vykartáčovaná, následovalo pečlivé odsátí všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Tohle všechno udělali pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém byla napojena hubice s gumovými lištami. Pracovníci mi sdělili, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je zatím jediným strojem, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Potom…

Potom co byla podlaha vykartáčovaná a nečistoty odsáté namočili ji ještě jednou čistou vodou. Důvodem prý byla neutralizace od zbylého chemického roztoku. Potom už podlaha jenom doschla a bylo hotovo. Na internetu jsem se dočetla, že co se týče čištění podlah, patří firma A SERVIS LIPKA s.r.o., ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Zabývá se však nejenom čištěním podlah. Také se provádí mytím oken a výloh, odstraňováním graffiti a nebo čištěním koberců. Díky poctivému přístupu, získali významný podíl i na již zmíněných zahraničních trzích. Musím říct, že my jsme byli s jejich službami taky velice spokojení, takže se tomu množství spokojených zákazníků ani nedivím.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *