Brno čištění podlah

Díky strojovému čištění lze z podlahy vyčistit jakoukoli špínu. Strojové mytí a voskování Brno

 

Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh.

Dnes bychom…

cena čištění podlahDnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, které stejně jako čištění koberců realizujeme strojovou metodou, i když se postup čištění samozřejmě liší. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme speciální a vysoce účinný kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. čištění podlah cena z m2

Jakmile je povrch…

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Je navíc velice šetrný…

Je navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzerceník čištění podlahvovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům naši firmy Brno čištění podlah. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát ž třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

Na konzervování podlah…

Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se očištění průmyslových podlah odolný polymer s dobrou životností. Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy, která byla v jednom místě již velmi znečištěná po krmivě pro kočky. Paní říkala, že se sice snažila to pravidelně čistit, ale že dané místo začalo být čím dál špinavé. Samozřejmě dávali kočce krmivo do misek, které byly ke všemu na tácku, ale jejich kočka prý vždy vše vyndala ven a teprve z podlahy vše snědla. Takže tento úklid měla ztížený. A proto vyhledala naši pomoc. Pro nás však nebylo problémem podlahu vyčistit a jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci.

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *