Koberce, sedačky, čištění Brno

Koberce se udržují hůře než podlahy. Ale strojová metoda je dokáže udržet v pořádku. Tepování koberců Brno.

Jako každý rok se u nás ve firmě konala vernisáž. A u nás máme všude koberce, které už tak normálně jsou mírně znečištěné, protože u nás všichni chodíme samozřejmě v botách. Ale na vernisáži je vždycky hodně lidí, a poté koberce vypadají ještě znatelně hůř. A tento rok to byla opravdu katastrofa, člověk by čekal, že na vernisáži se moc alkoholu nevylije, ale ono se skutečně vylilo. Potom bylo potřeba je opravdu pořádně vyčistit. Takže jsme si řekli, že si na to necháme najmout nějakou úklidovou firmu. Takže jsme hledali na internetu někoho, kdo by měl dobré reference. A na diskusních fórech všichni vychvalovali úklidovou firmu Koberce, sedačky, čištění Brno.

péče o světlý koberecúdržba kobercelevné čištění koberců

Tak jsme si je na tu práci najali…

Tak jsme si je na tu práci najali a jsme maximálně spokojení, protože nejenom že koberce perfektně vyčistili, ale vydrželi nám čisté až doteď. Kromě strojové kotoučové metody čištění také použili speciální chemikálie, po nichž nově vzniklá špína jde velmi snadno vyčistit a koberce je proto velmi snadné udržovat. A také zbaví koberce všech bakterií a alergenů, což je rozhodně velké plus. Prvně jsme si při jejich výběru nebyli jisti cenou, protože byly dražší než většina úklidových firem. Ale ta investice se rozhodně vyplatila, když vidíme, jak dlouho koberce vydržely čisté.

Na internetu je opravdu nevychvalovali pro nic za nic. Pro jejich kvalitní práci bychom tak chtěli všem tuto firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučit, protože z hlediska poměru cena výkon je to opravdu vynikající firma. Zaměstnanci této firmy jsou navíc moc milí a ochotní, což je také něco, co je potřeba vyzdvihnout. Mám totiž pocit, že dnes jsou lidi čím dál tím víc nepříjemní. Ale tady jsou opravdu moc vstřícní, je s nimi vynikající domluva, ve všem se vám snaží podřídit, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Nevadí jim ani práce ve večerních hodinách nebo o víkendu.

snadné čištění koberců  rychlé čištění koberců  nejlevnější čištění koberců

Na jejich zaměstnance…

Na jejich zaměstnance je opravdu spolehnutí. Nerad pracuji s nepříjemnými lidmi, kteří často přesouvají termíny nebo něco podobného. Ale to se vám u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. určitě nestane. Všichni kolegové byli rovně spokojení. A ve výsledku to vlastně není ani tak drahé. Když vezmu v potaz, jak dlouho vydrží koberce čisté, tak čištění není potřeba často tak, jak by bylo potřeba u jiných levnějších firem. Zkrátka za sebe tuto firmu doporučuji v každém ohledu. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní, takže mě nenapadá opravdu nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat. Odvádějí kvalitní práci a je s nimi perfektní domluva. Takže pokud poptáváte službu čištění koberců, tak zde jste skutečně na správné adrese. Koberce, sedačky, čištění Brno

hloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění kobercůstrojové čištění koberců

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *