Brno graffiti odstraňování

Kvůli sprejerům jsme se obrátili na „Čištění fasád, mytí graffiti“. Nátěry proti grafitům Brno“

Brno graffiti odstraňování Před nějakou dobou se na fasádě našeho domu objevilo graffiti. Přestěhovali jsme se před asi rokem. Nikdy jsme podobný problém neměli. Dost jsme se tedy divili. Nikdo v ulici s tím nikdy neměl problém. Kde se tam nápis vzal? Proč je cílem útočníka právě náš dům? Na domech v sousedství se totiž žádné podobné věci neobjevily. Nápis jsme tedy podrobněji prozkoumali. Zjistili jsme, že se jedná o nějaký nesmysl. Útok na naši rodinu jsme vyloučili. graffiti odstraňování ze stěn

Ale to nepomohlo. Protože na fasádě nápis prostě byl. Nezáleželo, jestli je náhoda. Pokoušeli jsme se ho odstranit. Nejprve pomocí nejrůznějších saponátů a rýžku. Ale nic nepomohlo. Nápis prostě držel jako přikovaný. Sedli jsme k internetu a zjišťovali, jak se nápisu zbavit. Co nejrychleji, nejefektivněji a nejlevněji. Dočetli jsme se, že to rozhodně není žádná banální záležitost. Ale je vhodné v takovém případě zavolat profesionály. Rozhodli jsme se tedy kontaktovat profesionální úklidovou firmu. V takovém stavu prostě naše fasáda zůstat nemohla. Hodně lidí na internetu doporučovalo právě firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. S ní měli všichni v podstatě samé dobré zkušenosti. Nikdo z našich známých podobný problém neřešil.

 

 

graffiti odstraňování ze stěnRozhodli jsme se proto…graffiti odstraňování z fasád

 

Rozhodli jsme se proto, že dáme na naše „známé“ na internetu. A tak jsme kontaktovali A SERVIS. Už dopředu musím říct, že rozhodnutí to bylo více, než dobré. Firma je jedničkou na trhu v udržování čisté a krásné i fasády domů. Profesionálně proškolení zaměstnanci postupovali přesně podle plánu. Opakovaně zesvětlovali nápis na naší béžové fasádě. Až téměř zmizel. Nakonec fasádu přetřeli stejnou fasádní barvou. Věděli jsme, že pokud bychom fasádu pouze přemalovali. Nápis by po nějaké době vystoupil na povrch. To jsme se dočetli na internetu. Ale zaměstnanci Brno graffiti odstraňování to ještě potvrdili. Protože jsme nechtěli nic ponechat náhodě. Dohodli jsme se s firmou na to, že na část fasády aplikujeme antigraffitový nápis. Jedná se o čelní stranu domu. Ta co je do ulice. Ago nátěr je nátěr, díky němuž pak nemusíme mít strach.

A to, že graffiti nepůjde dolů. Fasáda totiž bude chráněna. Měli jsme štěstí, protože toto opatření je potřeba aplikovat v letních měsících. Neboť nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC. Použitá technologie tak mohla bez problému fungovat. Úspěšnost čištění fasády bez AGO nátěru se se pohybuje okolo 60 – 90 %. Pokud antigraffitová vrstva aplikovaná je. Účinnost dosahuje až 100 %. My tedy měli pouhé štěstí. Vandal asi použil nějaký méně kvalitní sprej. A tak to šlo pěkně dolů. Teď jsme ale svou fasádu ochránili na šest let dopředu. A SERVIS odvedl práci velice kvalitně. S výsledkem jsme spokojení. A firmu rádi doporučíme dál. Jedná se o profesionály. Ti ví co dělají. A dělají to dobře.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *