Praha čištění graffiti

Uličníci si nezaslouží ubytování. Jak odstranit graffiti. Ochrana fasád Brno

Minulý týden jsme jeli s kolegy pracovat na jednu ubytovnu. Zdejší majitelce ubytovny se přihodilo, že jí ubytovnu někdo posprejoval. Netušila proč. Ale chtěla se graffiti z budovy každopádně zbavit. Proto se po pečlivém uvážené rozhodla svěřit do péče naší společnosti A SERVIS LIPKA. Domluvili jsme se a přijeli jsme za paní za pár dní.

Graffiti bylo poměrně…

ochrana před graffitiGraffiti bylo poměrně rozsáhlé. Ovšem není nic, s čím by si naše firma nedovedla poradit. Naše společnost Praha čištění graffiti se specializuje na odstranění graffiti. I jeho prevenci. Předtím, než se dostaneme k tomu, jak zakázka dopadla, přiblížíme trochu postup naší práce při odstraňování graffiti. Krok jedna – graffiti zeslabíme co nejvíce. Krok dva – poté jej přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky. Které jistě nikdo nechce. Prevence proti posprejování je možná – doporučujeme nechat nanést na fasádu budovy antigraffitovou ochranu.

Ta dovede zajistit…

Ta dovede zajistit následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázkyantigraffitová ochrana odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze praxe již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách. A to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch, včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Při nanášení antigraffiti nátěru je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů.

Poskytujeme nejlevnější cenu…

AGO na všechny povrchyPoskytujeme nejlevnější cenu v České republice. Od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční. A přesto i nejlevnější cenu! Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s co nejlepším výsledkem. Za to se může naše společnost zaručit.

Graffiti odstraníme…rady jak odstranit graffiti

Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím se docílí toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Její funkčnost tak vydrží až šest let. Mimochodem toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš takzvaný „systém čistých budov“. Navíc, pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři většinou přestanou sprejovat v dané lokalitě. Klientka s námi byla spokojena. Říkala, že jsme odvedli dobrou práci. A že pokud si najde čas a bude mít možnost – napíše nám upřímnou recenzi. Jsme zvědaví a už teď se na

recenzi těšíme.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *