Frýdek Místek mytí podlah

Průmyslová hydrofobní nano impregnace podlah. Strojové čištění podlah Frýdek Místek

 

Občas si nás zavolají lidé, že chtějí, abychom jim kompletně vyčistili byt. Takových případů bývá málo. Většinou se na nás zákazníci obracejí, abychom zasáhli v případě nějaké „katastrofy“ Například se vylil kečup na koberec, řemeslníci znečistili okno od odolných materiálů. Nebo někdo například potřebuje odstranit graffiti z fasády a někdo zase plíseň. Ovšem někdy se nám ozve někdo, kdo chce například vyčistit koberec nebo podlahu jen tak. Z prevence.

To byl u případ naší poslední zákaznice, která si nás zavolala, abychom jí vyčistili komplet celou podlahu v bytě. Naše firma Frýdek Místek mytí podlah se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů. Věnujeme se čištění čalounění, koberců pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Díky našim skvělým výsledkům jsme se tak mohli rozšířit i do zahraničí a i tam nabídnout našim zákazníkům jedny z nejkvalitnějších služeb na trhu.

Stejně…

Stejně jako zákazníci v České republice jsou s našimi službami velice spokojení i v Rakousku a Německu, kde je konkurence na trhu s čištěním výrazně větší. Čistíme však nejen koberce, ale také všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Čištění provádíme pomocí nejmodernější technologie, kterou je čištění kotoučovým strojem.

Přitom používáme tu nejkvalitnější čistící kosmetiku určenou speciálně pro profesionální aplikaci. K tomu naši zaměstnanci použili kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Nejdříve ze všeho, jsme podlahy vydrhli pomocí již zmíněné chemie, která je velice účinná, ale šetrná zároveň. Ta podlahu zbavila zažrané špíny.

Potom…

Potom jsme pomocí vysoce výkonného vysavače podlahu vykartáčovali, abychom mohli odstranit všechny nečistoty a přebytečnou vlhkost. Posledním krokem bylo důkladné mytí. To podlahu zbavilo všech zbylých nežádoucích chemických látek a byla tak čistá, bez alergenů a zdravotně nezávadná. Za několik hodin byl úklid u konce a podlahy v celém bytě zářily novotou. Zákaznice byla s našimi službami velice spokojená.

Přesto, že její podlaha nebyla nijak výrazně znečištěná. Výsledek byl vidět na první pohled. Podlaha byla krásně čistá. Navíc byla i zdravotně nezávadná a voňavá. Pokud je naše zákaznice spokojená, jsme spokojeni i my. Protože to znamená, že jsme odvedli dobrou práci a taky, že se na nás případě ještě někdy obrátí.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *